x-kom hosting

Jak wycenić moją karte graficzną?

octoopl
utworzono
utworzono (edytowane)

Słuchajcie mam taką grafike msi gtx 1060 3GB oc zamierzam ją wymienić na lepszą kosztowała mnie ona 1499zł i kupiłem ją ponad rok temu od razu mowie ze(chyba) nie mam gwarancji (bo kupielm zestaw komputerowy z ta karta  zestaw podalem nizej jak cos ;) )

No wrocmy ze chce ją wymienić ale niewiem po prostu jak ją wycenić wszystk ow niej działa nie jest uszkodzona jest w dobrym stanie tylko po prostu ją używałem no i niewiem za ile ja sprzedać

i od razu jak ktoś wie może mi podać stronke gdzie :/ Prosze o szybką odpowiedź mi się wydaje ,że bym ją sprzedał za max.1300zł 

 

Jeszcze powiedzcie mi czy pasowała by mi karta graficzna : https://www.morele.net/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-1070-gaming-x-8gb-gddr5-256-bit-hdmi-dvi-d-3x-dp-box-774380/?reviews_page=2 do tego zestawu :https://www.morele.net/komputer-morele-sky-g2960-974953/

Edytowane przez octoopl

Youki
komentarz
komentarz
Godzinę temu, octoopl napisał:

(bo kupielm zestaw komputerowy z ta karta

Na fakturze co masz, podzespoły osobno czy tylko zestaw jako całość?

octoopl
komentarz
komentarz (edytowane)
4 minuty temu, Youki napisał:

Na fakturze co masz, podzespoły osobno czy tylko zestaw jako całość?

czk sprawdze xd

4 minuty temu, Youki napisał:

Na fakturze co masz, podzespoły osobno czy tylko zestaw jako całość?

no troche pozniej ci odpowiem a co jak by bylo razem a co jak osobno?

2 godziny temu, Youki napisał:

Na fakturze co masz, podzespoły osobno czy tylko zestaw jako całość?

Nie moge wogóle znaleźć tej faktury ale mi sie wydaje ,że jest sam napisany MORELE SKY G2960 ;c co teraz

Edytowane przez octoopl
Youki
komentarz
komentarz

Jak model 3GB to 800 zł max

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.