x-kom hosting

Pytanie

ghuluzmc
utworzono
utworzono (edytowane)

Cześć, doszedłem do wniosku jednak wybrać I3 4170 z tego względu, że jak kasa wpadnie, to tego sprzedam i kupię I5.

Teraz pytanie co do płyty głównej.

Szukam nowej, najtańszej i znalazłem taką ASROCK H81M 1150. Wydaje się super, bo ma złącze na przedni panel obudowy USB 3.0, złącza PCI na dodatkową kartę muzyczna, możliwość podłączenia głośników 5.1 oraz podłączenie kilku wentylatorów, obecnie mam 2 w obudowie. I to w cenie 150zł nowa. Dlatego dla mnie bomba na przyszłość. 

Tylko czy wszystko będzie pasować do obudowy Zalman T1 oraz do zasilacza Corsair vx450? I czy będzie to dobry wybór

 

Edytowane przez ghuluzmc

Youki
komentarz
komentarz

Będzie pasować.

ghuluzmc
komentarz
komentarz

@Youki Jedno bardzo ważne pytanie, czy muszę aktualizować bios na tej płycie pod I3 4170 ? 

Youki
komentarz
komentarz

 BIOS musi być w wersji P1.80 przynajmniej, jeśli trafi Ci się leżak magazynowy to aktualizacja będzie potrzebna.

ghuluzmc
komentarz
komentarz

Piszę, że pochodzi z Outletu :/ 

Youki
komentarz
komentarz

W jakiej cenie ta płyta?

Youki
komentarz
komentarz

Za 220 zł można dostać nowego z 3 letnią gwarancją AsRock B85M Pro3. Do tego ma 4 złącza na RAM.

ghuluzmc
komentarz
komentarz

Wysłałem wiadomość z pytaniem, czy tamta płyta ma zaktualizowany bios. Jeśli nie, to wezmę tego AsRocka B85M. 

Co sądzisz, znalazłem za 180zł na olx I3 4170, facet nie zgadza się na allegro, ale może wysłać za pobraniem. Myślisz, że to bezpieczna opcja? Czy może lepiej nie ryzykować i brać za 300zł z allegro 

Youki
komentarz
komentarz

Gwarancja rozruchowa jest na tą I3?

ghuluzmc
komentarz
komentarz
48 minut temu, Youki napisał:

Gwarancja rozruchowa jest na tą I3?

Pisałem przez SMS z facetem, napisał, że allegro odpada, ale wyślę za pobraniem i da gwarancję rozruchową. Na allegro miałem zamawiać dziś za 300, ale się wstrzymałem, bo za 180zł fajna oferta, ale się obawiam jak sądzisz ? 

Youki
komentarz
komentarz

Cena dość atrakcyjna, nawet bardzo, dlatego przydałoby się mieć płytę i sprawdzić wszystko.

 

ghuluzmc
komentarz
komentarz

Płytę będę mieć dopiero we wtorek, także się wstrzymam lepiej 

Youki
komentarz
komentarz

Poproś, by wysłał dopiero we wtorek :) 

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.