x-kom hosting

Brak sygnału

neutral20
utworzono
utworzono

Witam. Szukam pomocy ponieważ od jakiegoś czasu pojawił mi się dziwny problem, nie wiem z czym związany.Podczas odpalenia obojętnie jakiej gry, po kilku minutach nagle wyskakuję brak sygnału na ekranie i nie mam zielonego pojęcia co może być problemem:(

 

Jeśli chodzi o system to posiadam Win 7

-Karta graficzna GeForce GT630

-Procesor Intel Core2 Quad CPU Q6600 2,40GHz

-4GB ram ddr2

-Płyta Główna Gigabyte Technology G41M-ES2L

 

Youki
komentarz
komentarz

Pokaż temperatury GPU w spoczynku za pomocą programu Hwmonitor.

neutral20
komentarz
komentarz

Bez tytułu.png

Youki
komentarz
komentarz

Postaraj się sprawdzić pdoczas obciążenia do ilu C temperatura dochodzi.

Kartę graficzną podkręcałeś?

neutral20
komentarz
komentarz

Karta nigdy nie była podkręcana.Mogę dopowiedzieć do tego co mi się dzieję to to że np podczas słuchania muzyki lub zwykłego siedzenia na internecie, słychać takie szumienia i przerywania i wszystko zaczyna przymulać.

Youki
komentarz
komentarz

Pokaż jeszcze zrzut ekranu z programu HD Tune, zakładka Health.

neutral20
komentarz
komentarz

Wystarczy odpalić co choć trochę obciąży kartę graficzną temperatura osiąga 80 stopni w minutę i wyskakuję brak sygnału na ekranie choć komputer cały czas działa, wtedy nic nie pozostaje jak restart.

1 screen.png

screen 2.png

Youki
komentarz
komentarz

Sprawdź czy fizycznie wentylator na GPU się kręci.

Gwarancji na GPU już nie masz?

Pastę termo przewodzącą kiedyś wymieniałeś?

neutral20
komentarz
komentarz

Wentylator się kręci, gwarancji już niestety nie mam.Jeśli chodzi o pastę to na karcie graficznej jej nie zmieniałem, przesmarowałem raz ale to chyba było na procku.

Youki
komentarz
komentarz

Profilaktycznie wymień na GPU pastę.

Jakie obroty ma wentylator podczas obciążenia?

neutral20
komentarz
komentarz

Przesmarowałem pastą i jak coś będzie nie tak to od razu dam znać póki co wstawiam tutaj jeszcze raz zdjęcie112.thumb.png.16bf7d3fbcfa329d03c28ca1b874bbde.png

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.