x-kom hosting

Max 4000zł Laptop do gier, studiów.

cf2rekin
utworzono
utworzono

Witam szukam Laptopa który posłuży mi podczas studiów. Będę chciał odpalic na nim gry takie jak lol / cs / skyrim, (nie muszą być to ustawienia maxymalne ). Laptop musi mieć system oraz być nowy. Ekran może być 15cali najlepiej aby miał jakąś i5, 8gb ramu i grafike zdolną odpalić ww. gry ew. wiedźmina 3 na niskich. Pozdrawiam ! :)

Youki
komentarz
komentarz

Wystarczy CI sam SSD na 256 GB na początek? Wtedy można wziąć Smart7 na kadłubku Clevo N850HK1 z 4 rdzeniowym I5 7300Q, 8 Gb RAM, wspomnianym SSD, W10 oraz wydajnym GTX 1050 Ti 

cf2rekin
komentarz
komentarz

Szczerze to nie znam się tak dobrze na dyskach , ssd będzie szybszy to wiem napewno 256 gb tego nie jestem pewien, mógłbyś trochę przybliżyć czy to wystarczy ? 

 

Youki
komentarz
komentarz

To już zależy od Twoich preferencji, jak używasz PC'ta. Poza tym można zawsze dołożyć HDD, z tym problemu nie będzie.

cf2rekin
komentarz
komentarz

A co byś powiedział np. o lenovo y700 bo się nad nim zastanawiam , jak on się ma w porównaniu do tego smarta ?

Youki
komentarz
komentarz

Y700 to generacja wstecz, do tego dość awaryjny model.

krystian922
komentarz
komentarz

Acer Aspire VX15 :https://www.morele.net/laptop-acer-aspire-vx15-vx5-591g-58tc-nh-gm2ep-002-1218267/

+Procesor Intel core i5 7300HQ
+8 GB RAM, rozszerzalne do 32GB - 1 slot wolny
+Grafika GeForce GTX 1050 4GB GDDR5
+Windows 10 
+Matryca matowa, IPS, FullHD
+Dysk HDD 1TB
+Złącze USB-C

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.