x-kom hosting

Windows 7 - obslugujacy procesory 7 generacji

Pr0gamer
utworzono
utworzono

czesc, czy jest mozna jakas "latka" stworzona przez "pasjonistow" sprawiajaca, ze windows 7 obsluguje procki 7 generacji? celuje w nowego laptopa (inny temat), wiekszosc ma 7 generacje, a ja na 10 nie chce isc, bo nie zgadzam sie z polityka lbow z M$. - na biede bede sie logowal na poczte z linuxa na live usb czy cos.

Bish
komentarz
komentarz

Z tego co dobrze jeszcze kojarzę, to nie. Procki siódmej generacji działają na Win10...

54 minuty temu, Pr0gamer napisał:

ja na 10 nie chce isc, bo nie zgadzam sie z polityka lbow z M$

Jeżeli chodzi Ci o ich "szpiegowanie", to można to wyłączyć.

bemol911
komentarz
komentarz

Windows 7 bez problemu działa na procesorach 7 generacji ale są zablokowane aktualizacje, kiedyś można było to ominąć ale nie wiem jak jest obecnie. 

Pr0gamer
komentarz
komentarz
25 minut temu, bemol911 napisał:

Windows 7 bez problemu działa na procesorach 7 generacji ale są zablokowane aktualizacje, kiedyś można było to ominąć ale nie wiem jak jest obecnie. 

Ekstra, dobre info. Chodzi oto, że system nie będzie instalowal latek od m$? 

bemol911
komentarz
komentarz

Tak, przy sprawdzeniu aktualizacji pojawi się komunikat wskazujący na to, że w komputerze zainstalowany jest zbyt nowy procesor i nie da rady pobrać aktualizacji dla systemu.

Pr0gamer
komentarz
komentarz
36 minut temu, bemol911 napisał:

Tak, przy sprawdzeniu aktualizacji pojawi się komunikat wskazujący na to, że w komputerze zainstalowany jest zbyt nowy procesor i nie da rady pobrać aktualizacji dla systemu.

OK. Możesz mnie nakierowac gdzie szukać obejścia dla tego? 

FrogsterPL
komentarz
komentarz (edytowane)

Możesz się jeszcze zastanowić nad Windowsem 8.1. Ma nieco więcej "życia" przed sobą niż 7, a po zainstalowaniu małej aplikacji ClassicShell można wyłączyć te "kafelki" (zgaduję, że to z ich powodu nie myślisz w ogóle o Win8?) i obsługiwać system w sposób niemal identyczny z "Siódemką".

Edytowane przez FrogsterPL

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.