x-kom hosting

i5 7500 a nagrywanie

dinozuaar
utworzono
utworzono

Witam. Mam pytanie dotyczące procesora i5 7500. Jak ten procesor sobie radzi w grach to wiem i jestem zadowolony, ale jak sytuacja wygląda z nagrywaniem, montowaniem, renderowaniem filmów.  Do nagrywania będę używać mirillis action.

Czy podczas nagrywania np. BF1 mogą wystąpić zacinki lub spadki wydajności?

Czy montowanie filmów i ich renderowanie będzie sprawiało trudności?

 

 

DzikiTERMINATOR
komentarz
komentarz

ja na dużo słabszym FX 8300 @ 4.2ghz streamuje w HD w 60 FPS z bitrate 3500 montuje w Vegasie i nagrywam OBS'em i nie ma żadnych problemów

  • Dobra wypowiedź 1
dinozuaar
komentarz
komentarz

Masz 8 rdzeniowy procesor i o wiele większym taktowaniu więc sobie daruj.

Wypowie się ktoś mądrzejszy?

 

VolterKing
komentarz
komentarz

Da radę 

DzikiTERMINATOR
komentarz
komentarz

XD "8 rdzeniowy" tak realnie to ma 4 powiedzmy mocne a ta i5 jest duzo mocniejsza

dinozuaar
komentarz
komentarz

nie ogarniasz to nie sie wypowiadaj juz znalazlem pomoc na głupiej grupce na FB. 

DamnGoodgamer
komentarz
komentarz

Sam miałem wybrać i5 700, jednak postawiłem na ryzena 1600, jestem zadowolony z decyzji, i5 ma lepszy zegar do gier jednak jeśli w BF1 na ultra dostawało się te 100pare fps, a monitor 60hz, to najmniejszej różnicy to nie robiło, a czuć te 6/12 w innych czynnościach. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.