x-kom hosting

Dwa monitory, jeden dedyk, drugi integra. Problem rozdzielczość w grach i fps.

domimura15
utworzono
utworzono

Witam. Podłączyłem dwa monitory do kompa. Jeden full hd aoc hdmi do grafiki msi 1060 6 GB, a drugi LG 1366x768 do integry. System to windows 10. Procek i5-6402p. Włączyłem multi monitor w biosie i wszystko ustawiłem. Bardzo ładnie to wygląda i wszystko jest ok. Tylko mam dwa problemy o to one:

 

1) Uruchamiając grę czy to lol czy csgo nie mogę ustawić full hd. Tylko 1366x768 pod 16:9. O ile nie przeszkadza to w cs go bo gram 4:3, to w lolu mam wokół całego lola czarne tło. I w innych grach też tak jest. Działa to tak jakbym miał tylko LG. 

 

2) Gry uruchamiają mi się chyba tylko z zintegrowanej karty, ponieważ są duże skoki fps i jest ich dużo mniej niż poprzednio. I to na prawdę widać. Nawet, gdy nic nie działa w tle. 

 

Ustawiłem w ust. tych monitorów, że aoc ma być główny. I w nvidii jest raczej ustawiona karta msi pod aoc. Proszę o pomoc i z góry dziękuję. 

Youki
komentarz
komentarz

A nie możesz obydwu podłączyć do dedykowanej, LG za pomocą aktywnego adaptera czy coś. Wtedy nie powinno być tego typu problemów.

Youki
komentarz
komentarz

Tak, albo na HDMI zamiast DP.

Kupisz przez internet to zawsze możesz zwrócić jakby nie działało.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.