x-kom hosting

Dziwny problem....

Konddzikoo
utworzono
utworzono

yoł... Mam dziwny problem z moim komputerkiem. Kupiłem ostatnio Asrock z97m oc formula oraz i5 4670k. Wszystko by było cacy ale nie jest cacy bo aktualnie się posiłkuję radeonem hd7730 tymczasowo. I po włożeniu karty w port pci-e karta nie stratuje( są 3 porty na x16 oraz na x8 zero reakcji.).... tak jakby w ogóle nie wstawała nawet wiatrak się się nie kręci.... Na początku jeszcze przez chwilę startowała ale komputer się resetował od razu i już nie wyświetlał obrazu (max czas pracy to około 5 minut). Co to mooże być ? win 7 ultimate najnowszy Bios i ustawienia fabryczne.... Płyta posiada dodatkową wtyczkę molex do pci-e...

 

Wina płyty ? czy karty graficznej ? na poprzedniej p8h67-m evo + i3 2120 śmigało elegancko a na tej zonk ....

Konddzikoo
komentarz
komentarz

Chyba problem leży po stronie gpu. Zaaplikowałem mojego starego asusa x1550 i śmiga a ten hd 7730 nie więc temat do zamknięcia. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.