x-kom hosting

Spadek fps w grach

natalia843
utworzono
utworzono

Hej.

Mam laptopa msi gl62 6qd od roku. Już od kilku miesięcy jest problem ze spadkiem fps'ów w grach, głównie chodzi mi o Overwatcha.

Dopiero w wakacje zdecydowałam się oddać go na gwarancje. Jedyne co zrobili to wymienili system chłodzenia.

Jeszcze przed naprawą Overwatch działał tragicznie bo fpsy spadały nawet do 10 kiedy powinno ich być 68-72 tak jak na początku gdy kupiłam laptopa.

Niedawno kurier przysłał laptopa, jednak Overwatch na początku działał jedynie z 25-30 fps

Zaktualizowałam sterowniki karty graficznej i zmieniłam tryb z oszczędzania energii na wysoką wydajność z nadzieją, że to coś da

Przez ok. 15 minut gra działa bardzo dobrze, ale potem fpsy znów spadły do 30 ): 

Dodam, że podczas grania używam podkładki chłodzącej bo laptop strasznie się przegrzewał i nie chce by znowu coś się zepsuło, a w opcjach gry wyłączyłam wygładzanie krawędzi

Czy jest to normalne dla laptopów, że po jakimś czasie gry działają gorzej? I co jest powodem spadku fpsów. Przecież oddałam go do naprawy to powinni coś z tym zrobić np. wymienić coś ;/

 

 

Youki
komentarz
komentarz

Pokaż jakie temperatury podczas gry osiąga procesor oraz układ graficzny.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.