x-kom hosting

karta wifi nie działa

diablo45
utworzono
utworzono

Witam,

Posiadam laptopa lenovo u330 z systemem win7. Laptop po formacie, wcześniej zainstalowany był win 8.1 ale miałem bardzo dużo błędów systemowych, przez które nie mogłem zainstalować programów potrzebnych do pracy. W latopie nie działa karta sieciowa, próbowałem zainstalować sterowniki ale wyskakuję błąd podczas instalacji. Internet działa jedynie po kablu USB przy podłączeniu internetu mobilnego z modemu przenośnego. W innym przypadku w ogóle nie wykrywa karty sieciowej, nie wykrywa sieci, w ogóle nie działa. Proszę o pomoc.

diablo45
komentarz
komentarz

Wyskakuje brak dostępnych aktualizacji. jakieś pomysły?

diablo45
komentarz
komentarz

przy próbie instalacji wyskakuje błąd

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Daj zrzut ekranu tego błędu.

diablo45
komentarz
komentarz

blad.JPG

MasterYoghourt
komentarz
komentarz (edytowane)

Plik jest uszkodzony, ściągnij ponownie na inny dysk a jak dalej to samo, to spróbuj starszy sterownik.

Edytowane przez MasterYoghourt
diablo45
komentarz
komentarz (edytowane)

próbowałem już ściągać ponownie, skąd mogę znaleźć starszy sterownik?

 

dodaje zrzut z ekranu menadżera urządzeń.

menadzer.JPG

Edytowane przez diablo45
MasterYoghourt
komentarz
komentarz (edytowane)

Pobierz z tego linku: http://pcsupport.lenovo.com/pl/pl/downloads/ds037153

Po prawej masz sumy kontrolne. Po ściągnięciu pliku zainstaluj ten program do porównywania sum kontrolnych MD5: https://www.dobreprogramy.pl/MD5-Checksum-Tool,Program,Windows,56744.html  > zakładka verify checksum i porównaj sumę kontrolną pliku z tą podaną na stronie.

 

Jak się zgadza to zainstaluj sterownik.

Edytowane przez MasterYoghourt
diablo45
komentarz
komentarz

plik w linku jest pod win 8.1, ja mam aktualnie 7

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

No to w pierwszym linku masz dwie wersje dla Windows 7. Przeczytaj dokładnie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.