x-kom hosting

Problem z uruchomieniem gry Football Manager 2017 na Windows XP

Nieznany123
utworzono
utworzono

Witam od jakiegoś czasu mam problem z komputerem, a mianowicie wyskakuje mi taki błąd(zamieszczam błąd w screenie 1). Podejrzewam też, że przez to nie chodzi mi jedna z gierek a mianowicie FM 2017.

 

Dokładny opis problemu z grą:

Witam. Mam problem z grą Football Manager 2017 na platformie PC - edycja specjalna. Kupiłem pełną wersje gry wraz z dodatkiem Football Manager Touch wszystko chodziło jak należy jednak niedawno gdy chciałem uruchomić grę przez program Steam wystąpił pewien problem. Podczas kliknięcia dwukrotnego na gre (tak jak to zawsze robiłem) - ikonka zmienia nazwe na "Uruchomiona" i później na sekunde zmienia na "Synchronizacja"(widać na screenie numer 2). Po tych dwóch momentach nic się nie dzieje i każda ponowna próba kończy się tak samo czyli brakiem uruchomienia.

 

Podsumowanie:

Dowiedziałem się, że mogę mieć nieaktualne sterowniki - nawet chciałem je zaktualizować ale nie moge skorzystać z programu Java, który obowiązuje na stronach ze sterownikami. Nie mogę skorzystać z Javy przez to, że mam Windows XP a z tego co jest napisane nie jest już obsługiwany przez Jave.

 

Prosiłbym o pomoc!

bez tytułu123.bmp

bez tytułu321.bmp

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Jaką masz kartę graficzną i jaka jest obecnie zainstalowana wersja sterownika?

Nieznany123
komentarz
komentarz

GeForce GT 430 próbowałem zaktualizować sterownik ale chyba nie wszystko poszło zgodnie z planem bo podczas instalacji nie można było wykryć systemu operacyjnego. System operacyjny jaki posiadam do Windows XP z tego co wiem to inne programy go już nie obsługują i NVIDIA chyba też. Wersja sterownika, którą pobrałem to 368,81. Dzięki z góry!

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Czy pobierałeś sterownik z poniższego linka?

 

http://pl.download.nvidia.com/Windows/368.81/368.81-desktop-winxp-32bit-international.exe

 

Jeśli tak to powinien działać, to sterownik konkretnie pod Windowsa XP (tyle że 32-bitowego, ale 64-bitowy jest tak mało popularny, że nie sądzę, żebyś go miał - chyba że się mylę?).

 

Co do samego odpalania gier przez Steam, czasem się zdarza (mi np. w Project CARS), że gra z jakiegoś dziwnego powodu się nie odpala, lub odpala ale zawiesza. Czasem pomaga taki manewr: wchodzisz do folderu z grą, wycinasz stamtąd jakiś mały plik (najlepiej nie wywalać go całkowicie, tylko przekleić w inne miejsce) i w Steamie zweryfikować integrację plików czy coś w ten deseń. Steam wtedy pobiera brakujący plik bądź pliki i czasem pozwala to ponownie uruchomić grę. Nie wiem, czy u Ciebie to pomoże, ale jeśli kwestia aktualizacji sterowników zawiedzie, można spróbować.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.