x-kom hosting

spadek fps

Moriarty221
utworzono
utworzono (edytowane)

Od jakiegos czasu gdy gram w jakas gre, ktora nawet nie ma zbyt duzych wymagan (mam w niej okolo 130fps), to co jakis czas fpsy spadają mi do...chyba do 1. Nie wiem od czego to zalezy, zaczelo sie tak dziac z dnia na dzien, robilem formata i nadal jest to samo. Dziwne jest to, ze nie dzieje sie to zawsze, czasem jak gram to wszystko jest normalnie, nawet jak gram przez dlugi czas. Ogolnie to jak sie scina, to nie zacina sie tylko gra, tylko tak jakby w calym komputerze spadaly 'fpsy'. Dzieje sie tak na okolo 10 sekund potem wszystko wraca do normy. Pomyslalem ze moze sie przegrzewa i faktycznie mam okolo 60-70 stopni, czasem więcej, ale to chyba nie jest duzo, poza tym teraz pisząc post na forum mam 68 stopni.., ale jednak nie scina sie nic, a mam wlaczona jakas tam gre z malymi wymaganiami (tibia). Poza tym nie jest to jakis slaby laptop, zwlaszcza dziwne jest to ze zaczelo sie to dopiero po kilku miesiącach, ale po formacie to samo, nie jest to więc raczej nic w jakichs ustawieniach czy cos, czy mozliwe wiec ze jest jakis problem z chlodzeniem czy cos w tym stylu? Czy moze co innego? Nie mam zadnego pomyslu..dziwne jest to ze czasem sie to dzieje, a czasem nie, chociaz temperatury sa zawsze podczas grania takie same.

Edytowane przez Moriarty221

Youki
komentarz
komentarz

Co to za gra?

Konfiguracja Twojego laptopa?

Te temperatury to na CPU, a na GPU?

 

Moriarty221
komentarz
komentarz

Na gpu jest około ponad 60stopni.

Gra to league of legends

Konfiguracja w sensie co? Bo jeśli chodzi ci o to, ze laptop oszczędza procesor w danym stanie baterii, to mam ustawione zeby zawsze bylo na maksa gdy laduje, a gralem ładując.

Youki
komentarz
komentarz

Podaj model laptopa oraz jaki ma procesor, układ graficzny.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.