x-kom hosting

Pobieranie zwolniło.

Mateusz0850
utworzono
utworzono

Witam, 

Od jakiegoś tygodnia zaobserwowałem bardzo duże zwolnienie pobierania w przeglądarce na wszystkich urządzeniach czyli na komputerze i dwóch laptopach. Ostatnio zakupiłem nowy laptop, ale myślę że to chyba nie od tego. Wcześniej dowolny plik z dowolnej strony ściągał się jakieś 700 - 800 KB/s a teraz tylko do 150 KB/s nie wiem co mogło się stać. 

Bardzo dziękuję za samo podjęcie się pomocy! 

 

153326322.png

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

6,37mb/s to około 700-800KB/s. Po prostu dany serwer z którego coś ściągasz nie zawsze ma tyle wolnego łącza by dać zapewnić ci prędkość z jaką ty możesz pobierać. Wyobraź sobie, że na swoim kompie masz serwer plików, z testu powyżej widzisz, że dla wszystkich klientów miał byś tylko 0,67mb/s. I nie ma znaczenia, że ktoś ma szybkość pobierania 100mb/s, od ciebie pobierze tylko z prędkością 0,67mb/s.

  • Dobra wypowiedź 1
Mateusz0850
komentarz
komentarz

No dobra, ale czemu wcześniej z wszystkich stron chomikuj itd. Pobierało 700 KB/s a teraz nagle z żadnej strony nie pobiera więcej niż 100 KB/s 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Zapuść kilka dużych i popularnych torrentów i zobacz na jakiej prędkości się zatrzyma.

Mateusz0850
komentarz
komentarz
7 godzin temu, MasterYoghourt napisał:

Zapuść kilka dużych i popularnych torrentów i zobacz na jakiej prędkości się zatrzyma.

 

Spróbowałem i leci tak 300 - 400 KB/s ale to dalej jest mniej niż było bo pobierało ponad 700 KB/s.

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

To i tak trzy, cztery razy więcej niż do tej pory myślałeś. Ponów test na stronie speedtest.net, upewnij się że tylko ty korzystasz z neta w czasie testu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.