x-kom hosting

Jaka jest bezpieczna temperatura GPU i CPU w laptopie ?

michasba
utworzono
utworzono

Witam!

Tak ja kw temacie jaka jest maksymalna dopuszczalna bezpieczna temperatura procesora i karty graficznej przy grach w laptopie ? Laptop Asus ROG z tych nowszych nie pamietam modelu ale ma  i5 7300hq, gtx 1050 4gb i 16 gb ramu.

Youki
komentarz
komentarz

Ten CPU bodajże przy 98 lub 100C na serio throttluje, GPU podobnie.

 

michasba
komentarz
komentarz (edytowane)
17 godzin temu, Youki napisał:

Ten CPU bodajże przy 98 lub 100C na serio throttluje, GPU podobnie.

 

Czyli jak zalozmy przy bardziej wymagajacej grze mam te 90 stopnii to jest normalne i nie ma sie czym przejmowac ? I jeszcze mam pytanie z innej beczki, jak mam baterie naladowana na 100 % i jak gram w cos to przeszkadza cos jak mam ladowarke podlaczona? czy lepiej jest grac bez zasilania i dopieor gdy sie bateria rozladowuje to dopiero wtedy podlaczyc ladowanie.

Edytowane przez michasba
Pattom
komentarz
komentarz

Żeby nie psuć baterii to lepiej na niej ciągnąć.Co do 90stopni to to jest trochę za dużo.

  • 2 tygodnie później...
Tani-Toner.pl
komentarz
komentarz

Dokładnie - około 90 stopnii, chociaż to też moim zdaniem zależy od modelu karty i opcji chłodzenia. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.