x-kom hosting

Laptop ok [2000] + System operacyjny

Youki
komentarz
komentarz

Tak, można.

 

  • Dobra wypowiedź 1

Judge
komentarz
komentarz

Kupię jakiś laptop przystosowany do Windows 7 z kartą dedykowaną podkroju 950M? Może być nawet używany, ale nie mogę nic znaleźć. Windows 10 odpada.

Przykładowo taki znalazłem: http://allegro.pl/lenovo-thinkpad-e560-i5-fhd-8gb-240ssd-r7m370-w10p-i6888283615.html

Wart, czy karta graficzna padaka?

A ten: http://allegro.pl/hp-8770w-i7-3720qm-16gb-256-ssd-hdd-firepro-fhd-fv-i6881671521.html ?

Bardzo proszę o pomoc, bo chciałbym jak najszybciej zamówić komputer.

Youki
komentarz
komentarz

Ten drugi odpada, to stacja robocza, to już ponad 4 letni sprzęt.

 

  • Dobra wypowiedź 1
Judge
komentarz
komentarz

R7 M370, co to za karta?

Youki
komentarz
komentarz

Radeon, ale to znacznie poniżej GTX 950M

Bliżej 940M

  • Dobra wypowiedź 1
Judge
komentarz
komentarz

Wygląda na to, że jestem skazany na laptop z Win10, najwyżej moje życie teraz będzie monitorowane przez Microsoft. Ok, dzięki za odpowiedzi.

Youki
komentarz
komentarz

Większość ustawień można wyłączyć, zresztą do W7/W8 w aktualizacjach usługi telemetrii też były dodane :) 

Judge
komentarz
komentarz

Ostatecznie zakupiłem HP PAVILION, z parametrami równymi HP Omen (tylko zamiast HDD dysk SSD), zastanawia mnie kwestia temperatur:

Opłaca się kupować jakąś podkładkę chłodzącą na upalne dni?

Bez tytułu.jpg

Jeszcze chciałbym wiedzieć odpowiednikiem jakiej karty "stacjonarnej" jest laptopowy GTX960?

Youki
komentarz
komentarz

Pokaż temperatury podczas obciążenia :)

960M to mniej więcej coś pokroju GTX 750 Ti.

  • Dobra wypowiedź 1
  • 3 tygodnie później...
Judge
komentarz
komentarz

Podczas obciążenia są o 10*C większe. Natomiast laptop pod obciążeniem niemiłosiernie hałasuje, czy to jest normalne? Dość mocno się nagrzewa, gra w którą gram często się zawiesza, być może z powodu wysokiej temp karty graficznej. Podkładka chłodząca coś pomoże? Jaka?

Youki
komentarz
komentarz

Ten Pavilion do najcichszych nie należy.

Youki
komentarz
komentarz

Wiele nie zdziałasz, kilka C nie spowoduje, że będzie znacznie ciszej.

Judge
komentarz
komentarz
Dnia 9.08.2017 o 12:56, Besesumber napisał:

Fajniejsze chłodzenie ma Lenovo

 

Przecież dokonałem już zakupu laptopa.

 

Mam jeszcze jedno pytanie, może nie związane, ale tutaj je zadam, żeby nie tworzyć nowego wątku.

Mianowicie sterowniki pozwolić instalować automatycznie, w toku instalacji systemu, czy mam to zrobić ręcznie?

Pytam, bo pojawiły się problemy, najpewniej właśnie ze sterownikami, gry się zawieszają, podobnie jak filmy na yt nie są odtwarzane poprawnie.

Youki
komentarz
komentarz

Możesz.

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.