x-kom hosting

Monitor zależność od karty graficznej

kuba11o
utworzono
utworzono

Witam od niedawna jestem nabywca monitora/telewizora (Monitor Samsung 24" LED LT24E390EW FHD 2xHDMI z tunerem TV DVB-T, wbudowane głośniki)

i problem jest taki grając w CS:GO 

na dosłownie minimalnych ustawieniach dostrzegam minimalne przycinki w grze raz na pare sekund 

na poprzednim monitorze (belinea bt10003) tych klatek nie bylo widac na takich samych ustawieniach i mam pytanie czy to moze być winna słabej karty graficznej 

(GT630) czy wszystko powinno śmigać normalnie ? czy karta graficzna jest za słaba na nowy monitor czy to wgl od czegoś innego zależy ?  

 

Youki
komentarz
komentarz

Rozdzielczość taka sama w grze jak wcześniej ustawiona?

kuba11o
komentarz
komentarz

tak nic nie zmieniałem :/ ale odrazu widać różnice kolorów miedzy dwoma monitorami i jakością w grze na tych samych ustawieniach 

Youki
komentarz
komentarz
11 godzin temu, kuba11o napisał:

kolorów miedzy dwoma monitorami

To kwestia zastosowanej matrycy w danym modelu, ale z resztą to nie mam pomysłów, chociaż GPU masz lichutką, to fakt.

 

kuba11o
komentarz
komentarz

czyli Kartka graficzna może być winna tym przycinkom ?

Youki
komentarz
komentarz

Jest taka możliwość.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.