x-kom hosting

Szukam z żoną karty graficznej do 600zł

licha89
utworzono
utworzono

Witajcie serdecznie.

 

Szukam z żoną karty graficznej używanej/nowej do około 600zł +/- Wiemy, że teraz ceny kart graficznych strasznie poszły do góry. Natomiast może się coś znajdzie w tej kwocie dla średnio zaawansowanych użytkowników :) Do czego będziemy wykorzystywać kartę ? A no ogólnie do kilku programów graficznych i 80% gier (GTA, WIEDŹMIN i na co przyjdzie ochota) Na czym nam zależy ? Na jak najlepszej wydajności w tej kwocie, CISZY, żona stwierdziła, że ma mieć ładny wygląd hehe.

Mój komputer to:

Pamięć Kingston HyperX FURY 8GB (4x4GB) DDR4 2133MHz CL14

Dysk SSD GoodRam Iridium Pro 240GB

Procesor Intel Core i5-6500, 3.2GHz, 6MB

Zasilacz SilentiumPC Supremo M2 Gold 550W

Płyta główna MSI B150M Mortar, B150

 

Damy radę coś znaleźć ? Czy lepiej poczekać aż ceny spadną i kupić coś lepszego ?

Youki
komentarz
komentarz

W zasadzie w tym segmencie ceny praktycznie powróciły już do normalności. Za te 699 zł dostaniesz MSI GTX 1050 Ti 4 GB z 3 letnią gwarancją.

bemol911
komentarz
komentarz
6 minut temu, klimo9 napisał:

5min zamówilem taką samą lecz 2gb

 

2GB ma zwykły GTX 1050 który jest wolniejszy od GTXa 1050 Ti.

  • Dobra wypowiedź 1
bemol911
komentarz
komentarz

Te dwie karty które podałeś różnią się nie tylko ilością pamięci, 1050Ti jest szybszy. 

licha89
komentarz
komentarz

Czyli rozumie, że w tej kwocie wchodzi jedynie w grę 1050ti ? Żeby później kupić coś lepszego to trzeba dołożyć parę  $ ? 

Znalazłem Jeszce coś takiego https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-karte-graficzna-msi-geforce-gtx-770-4gb-ddr5-twin-frozer-oc-CID99-IDnmxNi.html

Jak ona się na np do 1050TI ? 

Czy warto się rozglądać za czymś w uzywce w zamian  za 1050ti ?

Youki
komentarz
komentarz

Używanego GTX 970 w cenie 700-750 zł za bardzo obecnie nie dostaniesz.

770 będzie miał zbliżoną wydajność w zależnści od gry, ale to starsza GPU z większym poborem i gorszym realnym wsparciem w sterownikach.

 

licha89
komentarz
komentarz

Nad gtx970 się zastanawiałem.  Tylko który model (firma) bo tego kraty dość sporo. A na przykład to https://www.morele.net/karta-graficzna-asus-geforce-gtx-1050-ti-oc-4gb-gddr5-128-bit-2x-dvi-d-hdmi-dp-box-strix-gtx1050ti-o4g-gaming-975429/

 

Na alledrogo idzie kupić za 800zl.

Ogólnie wolałbym większą kartę, lepiej wizualnie by wyglądała w mojej obudowie.  Wiem wiem na wygląd się nie patrzy  (;

bartek7361
komentarz
komentarz
 

Witam, mam do zaoferowania kartę Gigabyte GTX 1050 2GB OC, karta nie była używana, gdyż nie pasuje do mojej płyty głównej, sprzedałbym ją za 515 złotych, kupiłem za 530, dam lekką zniżkę.

//Tego typu oferty proszę kierować na PW

//Youki

rafalluz
komentarz
komentarz (edytowane)

LMAO?

 

Te karty to powinny max. 350-400 zł kosztować, no może 450 zł w przypadku R9 380. Za 380 + KW to ja niedawno kupiłem GTXa 670, który jest jeszcze wydajniejszy niż 760.

Edytowane przez rafalluz
licha89
komentarz
komentarz

Czyli co 1050ti tylko i wyłącznie ? Nic ciekawego nie znajdzie się nawet używanego?

Youki
komentarz
komentarz

Niezbyt.

licha89
komentarz
komentarz

Znalazłem jeszcze taka Gigabyte GeForce GTX 1050 Ti WF OC 4GB GDDR5

czym się różni od tej 1050ti wyżej wymienionej.  Ma chłodzenie polpasywne ?

licha89
komentarz
komentarz

Dla czego akurat ten model a nie ten który ja zaproponowałem?

Youki
komentarz
komentarz

Ten MSI będzie ciut chłodniejszy oraz cichszy od GIgabyte.

 

licha89
komentarz
komentarz

Ehh na prawdę już nie wiem co wybrać. 

Youki
komentarz
komentarz

Weź tego MSI, w tej cenie to przyzwoita oferta i tyle

 

licha89
komentarz
Youki
komentarz
komentarz

Nie kupuj na morelach. Podawaliśmy propozycje znacznie tańszych modeli. Wydajność praktycznie ta sama, a ty chcesz płacić 150-200 zł ekstra za praktycznie to samo tylko w morelach.

licha89
komentarz
komentarz

Morele to tylko podgląd do danych produktów. Chcę kartę większą na 2 wentylatorach i z funkcją chłodzenia pół pasywnego.

Youki
komentarz
komentarz

Ta GPU pobiera max 60W, znaczna większość modeli w spoczynku jest na tyle cicha, że są niezbyt słyszalne.

 

licha89
komentarz

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.