x-kom hosting

Acer V3-574G = piekarnik...

Krystian0
utworzono
utworzono (edytowane)

Cześć!

 

Ostatnio podczas gier w CS:GO odczuwałem ostry spadek fpsów... myślałem, że to wina aktualizacji ale po pobraniu HWMonitor'a - wyniki mnie zaniepokoiły...

20 miesięczny laptop (jeszcze 4 miechy na gwarancji), przedmuchiwany sprężonym powietrzem, reinstall systemu bodajże 3x robiony...

Wyniki HWMonitor (załącznik) :huh::blink:

 

Youki, jakieś rady? Nie obejdzie się bez serwisu? 

 

 

CS_GO.png

CS_GO2.png

Edytowane przez Krystian0
Dodany drugi screen.

anioł2009
komentarz
komentarz (edytowane)

A pastę i termopady Kolega zmieniał ??? Wiatrak w środku dokładnie "wymyty" alkoholem izopropylowym ??

 

Jeśli gwara nie pozwala na ww zabiegi no to niestety nic innego nie wykombinujesz...Prawdopodobnie żeberka radiatora od środka są pozapychane "tłustym"  kurzem którego powietrze nie rusza 

Edytowane przez anioł2009
  • Dobra wypowiedź 1
Youki
komentarz
komentarz

Wysyłaj na gwarancje, nic innego nie wykombinujesz 

  • Dobra wypowiedź 1
Krystian0
komentarz
komentarz
2 godziny temu, anioł2009 napisał:

A pastę i termopady Kolega zmieniał ??? Wiatrak w środku dokładnie "wymyty" alkoholem izopropylowym ??

 

Jeśli gwara nie pozwala na ww zabiegi no to niestety nic innego nie wykombinujesz...Prawdopodobnie żeberka radiatora od środka są pozapychane "tłustym"  kurzem którego powietrze nie rusza 

 

Nie da rady :( K*****o jest tak zakręcone, że szkoda się męczyć :D

Chyba elektronika mnie nie lubi, serwisy uwielbia... Trudno, trzeba będzie skorzystać z gwarancji i wsio :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.