x-kom hosting

Laptop do gier używany ?

Darest6
utworzono
utworzono

Witam. Chciałbym zakupić laptopa, żeby móc sobie czasami  w coś pograć :) Moje pytanie jest czy warto kupić używany, bo tak doradzał mój kolega, że bardziej się opłaca ( nie chcę za dużo wydawać ) . Najchętniej gram w Diablo 3 ( niskie wymagania lecz dużo się dzieje na ekranie co jest jednak wymagające dla laptopa) oraz chciałbym pograć w wiedźmina 3. Mój aktualny laptop to HP 15-r253nw ( 8 gb ram, Intel Core i5-5200U CPU 2,20 GHz, 64 bity, windows 10)  kupiłem go 2 lata temu. Chciałbym kupić tak, żeby znowu wystarczył mi na jakiś czas. Na co zwracać uwagę przy kupnie ? Czy w ogóle się opłaca ?

Youki
komentarz
komentarz
9 minut temu, Darest6 napisał:

Czy w ogóle się opłaca ?

Zależy jaki model, konfiguracja, ewentualnie gwarancja oraz cena.

W tym HP nie masz dedykowanej karty?

anioł2009
komentarz
komentarz

Warto poszukać czegoś z używek z gtx970m który jest wydajniejszy od pakowanych wszędzie nowości gtx1050ti ^_^  Oczywiście warto też dobrać go z 4ro  rdzeniowym prockiem i dyskiem ssd. Wszystko zależy co znajdzie się w konfigu i za jaką cenę ;)

Darest6
komentarz
komentarz (edytowane)

Karta graficzna Intel HD Graphics 5500,  zastanawiam się też nad opcją, aby wyciągnąć stary komputer i tam części wymieniać ( kupić używane i włożyć ) pomógłby mi w tym znajomy ze szkoły informatycznej. Program MSI pokazuje mi, że moja kartka graficzna to  GeForce820M

Edytowane przez Darest6
Youki
komentarz
komentarz

Wszystko zależy od ewentualnego budżetu.

Darest6
komentarz
komentarz

Jeżeli laptop używany to do 2 tysięcy, składany komputer z używanych cześci 1200 zł.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.