x-kom hosting

Dysk twardy laptop

olek454
utworzono
utworzono

Witam, aktualnie mam laptopa dysk twardy (sam dysk C 75gb), chciałbym wstawić nowy (link:http://allegro.pl/dysk-twardy-320gb-2-5-sata-laptop-gwarancja-fv-i6783374362.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=MTQwNzE3MzEtNzM2NS00MmY5LTg1YjctNjFmNmEyZjBhZDgzAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=7855e28e-e12c-49aa-970b-f26b28250709) DYSK TWARDY 320GB 2,5'' SATA Laptop GWARANCJA FV , czy ten dysk pasuje do każdego typu laptopa? (mam Asus) Nie znam się za bardzo na tym dlatego proszę was o pomoc.

 

Z góry dziękuję.

Youki
komentarz
komentarz

Podaj ku pewności model laptopa.

 

olek454
komentarz
komentarz (edytowane)

Producent systemu: ASUSTeK Computer Inc. 

Model systemu: K52Je

 

I od razu ram jakby można było (mam 3 i jakaś tam resztka), chciałbym do tych 4 dociągnąć, mam 1gb ram i 2gb ram, czy mogę kupić tylko 2gb, czy musze 2x2gb, prosiłbym o podanie linka. ;)

Edytowane przez olek454
Youki
komentarz
komentarz

Dysk będzie OK.

RAM można rozbudować do 8 GB, nie muszą to być akie same kostki. Sprzedaj kostkę 1 GB, szukaj kostki 2/4 GB 1066 MHz 1.5V Non-ECC SO_DIMM z organizacją 256x8. 

Youki
komentarz
komentarz

Powinny być OK.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.