x-kom hosting

Ile jeszcze ten monitor wytrzyma ?

Destroy10
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam.

Posiadam monitor LG Flatron L1718S od 5 lat już go używam i zaczęły sie pojawiać bad pixele jest ich z 8 i te dziwne wyświetlanie jasnych kolorów. Jest to monitor LCD ludzie piszą że wytrzyma do 50 000 godzin nieustannej pracy. Mam go już gdzieś od 2010 roku jak nie wcześniej !! ale nie wiem ile jeszcze może potrzymać bo szczerze chciałbym żeby się już popsuł i żebym mógł zamienić go na nowy monitor.

monitor-lg-flatron-l1718ssn-komputery-akcesoria-lublin-285624072.jpg

Edytowane przez Destroy10

Youki
komentarz
komentarz

Zależy czy bad pixele będą się zwiększać, ale nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na Twoje pytanie.

Destroy10
komentarz
komentarz

Zwiekszają sie bo było ich 2 a teraz jest 8 :D

 

Mantyz
komentarz
komentarz

ja posiadam flatron'a L1750SQ od prawie 2008-2009 roku i dalej działa co prawda długo już nie jako główny monitor, a "podglądacz" fejsa/youtuba jak gram w coś ale 50 000 godzin to ma daaaawno za sobą. (bardzo intensywnie korzystam z komputera) W każdym razie możesz zrobić jak ja. Kup nowy monitor, a ten podłącz jako drugi, komfort korzystania z czegokolwiek skoczy :P

Youki
komentarz
komentarz

Kwestia czy dalej będzie szło i jak szybko

Destroy10
komentarz
komentarz
Dnia 16.07.2017 o 14:06, Youki napisał:

Kwestia czy dalej będzie szło i jak szybko

To znaczy ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.