x-kom hosting

Ruskie reklamy

rewe999
utworzono
utworzono

jak zablokować te reklamy , przeskanowałem kompa adw cleanerem itp . Tak jest tylko na chrome 

Bez tytułu.png

DenyPL
komentarz
komentarz

Jakie masz wtyczki w chrome?

Vandal✓
komentarz
komentarz

Zobacz w rozszerzeniach czy czasem nie masz coś co Ci by nie pasowało

rewe999
komentarz
komentarz

AdBlock

Arkusze Google

Dokumenty Google

Dokumenty Google offline

Prezentacje Google

Nic podejrzanego , nie wiem co moze byc nie tak , ale w trybie incognito nie ma tego problemu :/

DenyPL
komentarz
komentarz

Robiłeś skan dobrym antywirusem? (Norton, kaspersky)

rewe999
komentarz
komentarz

robilem skan tym antywirusem co miałem czyli windows defender . a poza tym uzyłem programu typu malwerebytes 

DenyPL
komentarz
komentarz

Windows defender gówno wykrywa, (no chyba że siebie jako wirusa xDDD)

Zobacz czy nie masz zainstalowanych programów typu mail.ru albo coś chinskiego lub ruskiego, najlepiej daj screena.

rewe999
komentarz
komentarz

mialem podobne programy ale pousuwałem . Ten problem zaczął sie właśnie gdy pobrałem innego antywirusa ( avast ) wraz z nim pobrały sie inne programy 

zuuz.anna
komentarz
komentarz

przeskanuj kompa adw cleaner : 

rewe999
komentarz
komentarz

w 1 poście napisałem że przeskanowałem juz tym programem :D 

zuuz.anna
komentarz
komentarz

Zrób skan programem Frst i wyślij logi na forum :D albo w tym temacie. Sorki nie zauważyłem :D

  • 2 tygodnie później...
kamilox2200
komentarz
komentarz

mam to samo identiko

 

W moim przypadku adw cleaner wyczycił kompa z tych programów na pulpicie mail.ru kometa itd. Natomiast problem w przeglądarce został nadal

Tani-Toner.pl
komentarz
komentarz

Przede wszystkim adblock + sprawny antywirus. Jeżeli nie da się już nic z tym zrobić teraz to zalecam format komputera. A przede wszystkim nie klikanie w takie reklamy gdyż mogą przekierować do stron z wirusami. 

  • 2 tygodnie później...
mgie45
komentarz
komentarz

defender na pewno do najlepszych antywirusów nie należy, poskanuj czymś innym, na 30 dni możesz sobie zainstalować g datę, ten powinien problem rozwiązać

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.