x-kom hosting

Nie moge wlaczyc komputera

Damianes90
utworzono
utworzono

9Przy próbie włączenia komputera wyskakuje takie cos co moglo sie zepsuć? Myślałem ze to problem z dyskiem wiec go wymieniłem ale dalej nic.

1499967809886750431281.jpg

Vandal✓
komentarz
komentarz

"Press any key to boot from USB.." po przetlumaczeniu 

Naciśnij dowolny klawisz, aby uruchomić komputer z USB
 Cos Ci to przypomina xD?

Kliknij dowolny klawisz i sprawdz co sie stanie (wyslij zdjecie jesli cos sie pojawi)

Damianes90
komentarz
komentarz

Nic to nie daje pokazuje sie uruchom komputer normalnie mruga niebieski ekran i znowu pokazuje sie to czarne pole z bialymi napisami.

Vandal✓
komentarz
komentarz

A ile masz juz komputer i czy pojawialo sie takie cos kiedys? 

Damianes90
komentarz
komentarz

Ten komputer byl używany w moim domu od 2004 roku do 2008 nastepnie od 2008 roku do dzisiaj używała go mojababcia która jedyne co robi to przeglada strone miasta. Wiec okolo 13 lat nie bylo w nim nic wymieniane oprócz rok temu bateria na płycie głównej i dzisiaj dysk hdd.

Vandal✓
komentarz
komentarz

Ogolnie to ja takie cos mialem podobnego ale mialem po czyszczeniu komputera problem leżał po mojej stronie bo zruszylem kable i musialem je z powrotem włożyc

Press-any-key-to-boot-from-USB.jpg

1 minutę temu, Damianes90 napisał:

Ten komputer byl używany w moim domu od 2004 roku do 2008 nastepnie od 2008 roku do dzisiaj używała go mojababcia która jedyne co robi to przeglada strone miasta. Wiec okolo 13 lat nie bylo w nim nic wymieniane oprócz rok temu bateria na płycie głównej i dzisiaj dysk hdd.

Sprawdz czy nie zruszyles dysk HDD lub tez tak ja mialem z kablami , no tez ten komputer ze tak powiem za dlugo ZYJE :D nie spodziewaj sie ze bedzie zyl nieskonczenie wiele lat jak na 13 lat to bardzoo duzo 

Damianes90
komentarz
komentarz

Kable byly nie ruszane a błąd ten sam blad pokazywał sie tak samo przed wymianą dysku ehh.. wychodzi na to ze komputer zmarł śmiercią naturalną :D

Vandal✓
komentarz
komentarz

Heh nie no caly komputer nie zmarł co prawda mogła sie zepsuc po prostu jakas wazna częsć podzespolow ale mysle ze inne czesci zyja nie wiem jesli uzywasz komputer do przegladania stron internetowych , nie do gier to procesor lub inną częsc mozesz sobie zostawic i kupic skladaka 

Ale nie jestem w 100% przekonany ze rzeczywiscie nie bedzie dzialal 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.