x-kom hosting

Jaki antywirus

Juszczak
utworzono
utworzono

Witam szukam i szukam i dalej nie wiem jaki anty wirus pobrać mam teraz Norton seciuriti i wydaje mi się ok ale jak jest to nie wiem a i mam jeszcze jedną opcję mój wujek ma na kompie g data i może mi jutro kupić na mój tylko nie wiem czy jest dobry ten g data co sądzicie 

DiMateo
komentarz
komentarz

Ja polecam Eset nod 32 używam kilka lat i nie narzekam 

  • 3 tygodnie później...
Tani-Toner.pl
komentarz
komentarz

To zależy na jakiej ochronie Ci zależy, wybór jest naprawdę szeroki po płatne i to słono antywirusy do darmowych. Sam korzystam z Avasta na darmowej licencji i jak narazie mój komputer nie został w żaden sposób zainfekowany. 

  • 2 tygodnie później...
mgie45
komentarz
komentarz

avast chyba nie jest za bardzo skutecznym antywirusem, kiedyś go miałem i słabo działał, nawet trojany potreafił przepuścić

  • 1 miesiąc później...
NPL
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie polecam Nortona.

Polecam natomiast Eset.

Uważam że to jeden z najlepszych.

Edytowane przez NPL
Dark_Moon
komentarz
komentarz

Eset jest drozszy od avasta i to sprawa dyskusyjna czy lepszy. Watpie w to bo to wzglednie mlody antywirus i nie chodzi o rok zalozenia firmy

Darek12
komentarz
komentarz

Na antywirusie nie ma co oszczędzać paru groszy. Zresztą są różne możliwości. Gdatę kupiłem w wersji na 2 pecety + 2 komórki i wyszło jednostkowo tanio i jestem zadowolony. 

  • 4 lata później...
Gość
komentarz
komentarz
Dnia 12.08.2017 o 16:17, mgie45 napisał:

avast chyba nie jest za bardzo skutecznym antywirusem, kiedyś go miałem i słabo działał, nawet trojany potreafił przepuścić

mi avast nic nie wykrył kiedy komputer był tak zawirusowany że nie mogłem używać ustawień teraz mam eseta i jest miodzio :)

 

 

LWG
komentarz
komentarz

ja korzystam z defendera oraz z mózgu i od dobrych kilku lat nie mam żadnych problemów, i nawet gorące mamuśki z okolicy nie mogą mnie namierzyć. 

 

Co do avasta to ostatnio wiele negatywnych opinii o nim słyszałem, podobno to juz nie jest ten avast co był dawniej. Wcześniej korzystałem z eseta i też bardzo sobie go chwale. Godny uwagi jest także kes, używam go w firmie na 400 urządzeniach i też nie ma problemów. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.