x-kom hosting

Co mogło się stać?

orzeszkowa
utworzono
utworzono

Witam, mój tata ma laptopa HP Compaq Presario CQ61 i wszystko działało bez zarzutów jednak któregoś dnia gdy chciał go włączyć przycisk od włączania zaświecił się na sekundę po czym zgasł, z ekranem stało się to samo po prostu błysnął na sekundę, i tak dzieję się przy każdej próbie jego włączenia. Były w nim wszystkie zdjęcia zrzucone z aparatu. Pytanie moje brzmi, czy ktoś wie co może być przyczyną takiego zachowania sprzętu, czy opłaca się to naprawiać czy po prostu kupić nowego laptopa, a jeśli nie da się tego już naprawić to czy jest możliwość odzyskania plików, i ile to kosztuje mniej więcej. :)

Matematyk0
komentarz
komentarz

Wyjmijcie baterię, podłączcie laptopa do prądu i sprawdźcie, czy się uruchomi. Swego czasu miałem identyczny problem ze swoim laptopem i to właśnie bateria siadła.

orzeszkowa
komentarz
komentarz

Właśnie próowaliśmy już wszystkiego ale bez baterii jedynie na zasilczu jest to samo, i z baterią bez zasilacza i z baterią i zasilaczem też. Nie wiem już co może być przyczyną :(

Sobiepan
komentarz
komentarz

o zdjęcia się nie martw, wystarczy dysk odkręcić  podpiąć pod drugi komputer i zdjęcia odzyskasz :D

orzeszkowa
komentarz
komentarz

Dla mnie jako dla osoby która nie zna sie na odkręcaniu dysku może być to skomplikowane xD powiedz mi jak to zrobić to spróbuje choć wolałabym sama nie eksperymentować 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.