x-kom hosting

Procesor do gtx 750

PrUcHoL079
utworzono
utworzono (edytowane)

Chciał bym kupic nowy procek do kompa mam do wydania 500zl i nie dawno kupiłem gtx 750 2gb myślałem nad AMD FX-6300 jednak dylemat mam czy nie dołożyć do intela jakiegoś 

Specyfikacje:

AMD A8-3850 
Gtx 750 ti 2gb 
8,00GB DDR3 798MHz
MSI A55M-P33 (MS-7786) 
Zasilacz Cooler Master rs-400 pcap-A3
 
 
Edytowane przez PrUcHoL079

Youki
komentarz
komentarz

Ile masz do wydania?

Bez wymiany płyty głównej się nie obejdzie.

PrUcHoL079
komentarz
komentarz

Tak jak napisałem 500zl moge jeszcze 100 dozbierac i czy Pentium G4560 biędzie dobrym wyborem +jakaś płyta główna ?

 

Youki
komentarz
komentarz

G4560 obecnie jest praktycznie niedostępny. G4600 to koszt ptzynajmniej 330 zł, płyta 200 zł ale trzeba także obowiązkowo doliczyć koszt pamięci DDR4 czyli za 8 GB kolejne 249 zł.

PrUcHoL079
komentarz
komentarz

A jaka płyta najlepiej by pasowała i czemu dodatkowe 8 gb i czy nie może być mniej

 

Youki
komentarz
komentarz

Nie opłaca się zbytnio brać mniej, płytę podałem najtańszą w linku powyżej.

PrUcHoL079
komentarz
komentarz

Mam jescze jedno pytanie nie z tej kategorii mam win 10 i chcialem zrobic format i w momencie kiedy wszystkie pliki maja sie usowac wyskakuje komunikat ze wystapil blad i nie zostaly wprowadzone zadne zmiany jaki to moze byc blad i jak go rozwiazac? Dzieki za plyte i ram

Youki
komentarz
komentarz

Zainstaluj system na czysto, nie poprzez wbudowaną opcję przywracania ustawień domyślnych.

PrUcHoL079
komentarz
komentarz

A jesli nie dostalem plyty przy zakupie pc? 

Youki
komentarz
komentarz

ISO z systemem można normalnie pobrać ze strony microsoftu. Wystarczy potem nagrać na płytę i tyle.

PrUcHoL079
komentarz
komentarz

Po zainstalowaniu win 7 nie mam neta, nie mam pobranych sterownikow karty sieciowej i nie wiem jak je pobrac a autonatycznie mi nie wykrywa co zrobic

PrUcHoL079
komentarz
komentarz

Wreszcie dzięki wielkie ;D

a płyte główną aktualizować musze i jakiś program zeby mi wszystkie ster wyszukał ?

Youki
komentarz
komentarz

Nie musisz BIOS'u aktualizować.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.