x-kom hosting

"Program run app module przestał dzialac"

konrad123
utworzono
utworzono

Witam,

 

Od kilku dni na dwóch komputerach (jeden z Windows 10, drugi z Windows 7) wyrzuca co jakiś czas komunikat:

 "Program run app module przestał dzialac" (Program przestał działać poprawnie z powodu wystąpienia problemu. System Windows zamknie program i powiadomi Cię, jeśli istnieje dostępne rozwiązanie) 

 

Po kliknięciu "Zamknij program" komunikat znika bez zamykania którejkolwiek z otwartych aplikacji w systemie. 

 

W logach systemu znalazłem coś takiego: 

Spoiler
Nazwa aplikacji powodującej błąd: RunApp.exe, wersja: 2014.0.11.0, sygnatura czasowa: 0x5319cdc5
Nazwa modułu powodującego błąd: mso20win32client.dll, wersja: 0.0.0.0, sygnatura czasowa: 0x594d131b
Kod wyjątku: 0xc0000005
Przesunięcie błędu: 0x001a854e
Identyfikator procesu powodującego błąd: 0x1e54
Godzina uruchomienia aplikacji powodującej błąd: 0x01d2f979fc283596
Ścieżka aplikacji powodującej błąd: C:\Program Files (x86)\Common Files\Symfonia\PDF\RunApp.exe
Ścieżka modułu powodującego błąd: C:\Program Files (x86)\Common Files\Microsoft Shared\Office16\mso20win32client.dll
Identyfikator raportu: 47b0ed18-c168-4c0d-8a71-89559eec1cb0
Pełna nazwa pakietu powodującego błąd: 
Identyfikator aplikacji względem pakietu powodującego błąd: 

 

Domyślam się, że problem dotyczy pakietu Office lub programu Symfonia. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem i wie jak się z tym uporać? Dodam jeszcze, że w ostatnich dniach nie było żadnej aktualizacji w żadnym z systemów. 

 

  • 5 tygodni później...

bkolodziejski
komentarz
komentarz

Dzień dobry,

 

Mam ten sam problem, pojawiło się jakieś rozwiązanie ? 

 

Właśnie formatuję jednego kompa, żeby sprawdzić czy po reinstalacji wszystkiego problem zniknie.

konrad123
komentarz
komentarz

Problem nie został jeszcze rozwiązany. Pisałem do Microsoftu ale porady które przedstawili nic nie pomagają. bkolodziejski domyslam się, że problem występuje na komputerach z  MS Office 2016? Masz na tych komputerach zainstalowaną Symfonie? 

bkolodziejski
komentarz
komentarz

Tak, na wszystkich komputerach jest symfonia oraz MS office 2016. Instalacja wszystkiego od nowa nie pomogła, najprawdopodobniej problem jest w aktualizacjach office, a nie ma możliwości ich odinstalowania.

konrad123
komentarz
komentarz

Jakie moduły symfonii masz zainstalowane na komputerach na których występuje problem?

bkolodziejski
komentarz
komentarz

Handel, mam też FK i kadry, ale tam jest starszy office i nie wysyłają raczej nic przez "wyslij pocztą elektroniczną".

  • 4 tygodnie później...
konrad123
komentarz
komentarz

Czy znalazłeś już jakieś rozwiązanie problemu? 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.