x-kom hosting

msi gt70 vs asus rog g750jh vs gigabyte p25x V.2

djablko
utworzono
utworzono

Witam posiadam trzy laptopy:
1. Msi gt70:
17,3",Proc: I7 4700mq, ram:16GB ddr3, karta 
Geforce gtx780m 4gb.
2. Asus rog g750jh
17,3", proc: I7 4700mq, ram:16GB ddr3, 
karta: Geforce gtx780m 4GB.
3. Gigabyte p25x V.2
15,6", proc: I7 4810mq, ram 16GB ddr3L, 
karta: Geforce gtx880m 8GB.
Jednego z nich chciałbym zatrzymać i będzie to któryś z matryca 17,3" czyli albo msi albo asus a resztę sprzedać. I moje pytanie brzmi czy mogę zamienić między którymś z tych dwóch a gigabytem p25x procesor jak i kartę graficzną bez żadnych większych ingerencji? np. Wyjąć gtx780m z msi i wsadzić do gigabyte a z gigabyte wyjąć gtx880m i wsadzić do msi i tak samo z procesorem? 

franczakr
komentarz
komentarz (edytowane)
20 minut temu, djablko napisał:

bez żadnych większych ingerencji

Procesory i karty graficzne w laptopach są przylutowane, więc nie da rady zrobić tego "łatwo", a często wcale się nie da.

Edytowane przez franczakr
djablko
komentarz
komentarz
4 minuty temu, franczakr napisał:

Procesory i karty graficzne w laptopach są przylutowane, więc nie da rady zrobić tego "łatwo", a często wcale się nie da.

W tych modelach do gier procesory mają końcówkę "mq" co oznacza że są wymienne, karty graficzne również są wymienne i nie są wlutowane, chodzi mi tylko o to czy bez obaw mogę wsadzić gtx880m 8gb z laptopa gigabyte zamiast gtx780m 4GB do laptopa msi lub asus bez obawy o stabilność i temperatury.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.