x-kom hosting

Problemy z matrycą.

kingaxss
utworzono
utworzono

Witam, otóż już na wstępie przepraszam za opublikowanie posta w złym temacie, aczkolwiek jestem tu nowa i aktualnie niezbyt wszystko "ogarniam" na forum. Wczoraj w laptopie odchylając ekran w pewnym momencie pojawiło się pełno pikseli, rozmazany ekran. Czytając w internecie dowiedziałam się, że może to być problem z matrycą, poprzez mocne naciśnięcie palcem. Do wczoraj na ekranie pojawiały się piksele, lecz dzisiaj ekran jest czarny po włączeniu laptopa. Ile by kosztowała wymiana takiej matrycy? Z góry dziękuję za odpowiedzi i jeszcze raz przepraszam za chaos w wypowiedzi i zly dobór tematu...

MeeMaaIN
komentarz
komentarz

Moglabys mi napisac jaki masz laptop?

kingaxss
komentarz
komentarz
3 godziny temu, MeeMaaIN napisał:

Moglabys mi napisac jaki masz laptop?

 lenovo ideapad 100

MeeMaaIN
komentarz
komentarz

Ceny matrycy w tym laptopie wynosza od 150 do 190zl. Pochodz po serwisach i popytaj sie o cene wymiany takiej matrycy. Zamow Matryce i pojdz do sklepu, w ktorym wymiana kosztuje najtaniej. Problem zalatwiony. Mam nadzieje, ze pomoglem.

  • Dobra wypowiedź 1
kingaxss
komentarz
komentarz
3 godziny temu, MeeMaaIN napisał:

Ceny matrycy w tym laptopie wynosza od 150 do 190zl. Pochodz po serwisach i popytaj sie o cene wymiany takiej matrycy. Zamow Matryce i pojdz do sklepu, w ktorym wymiana kosztuje najtaniej. Problem zalatwiony. Mam nadzieje, ze pomoglem.

Tak, dziękuję bardzo gdyż dla mnie to wielka pomoc :) Mam jeszcze ostatnie pytanie, czy myślisz że laptop po wymianie matrycy działałby tak jak poprzednio, skoro normalnie się włącza, lecz matryca nie działa? 

MeeMaaIN
komentarz
komentarz

Raczej bedzie dzialac normalnie, chyba, ze wina bedzie po stronie serwisu. 

kingaxss
komentarz
komentarz
9 godzin temu, MeeMaaIN napisał:

Raczej bedzie dzialac normalnie, chyba, ze wina bedzie po stronie serwisu. 

Okej, dziękuję jeszcze raz :) 

MeeMaaIN
komentarz
komentarz

Nie ma za co :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.