x-kom hosting

Laptop.problem

malimi1
utworzono
utworzono

Witam. Nie wiem czy dobry dział ale przepraszam nie znam się :/. 

 

A więc, zainstalowałem win 8.1 (wcześniej był 10) no i wszytko pięknie poszło, ale nie znajduje mi Wi-Fi, tylko mogę połączyć laptopa za pomocą kabla Ethernet, wcześniej wifi działało, wchodziłem w menadżera urządzeń i wykrywa kartę sieciową i jest napisane że działa itd, zainstalowałem sterowniki i dalej nie ma tego Wi-Fi, byłbym wdzięczny gdyby ktoś napisał o co chodzi i jak to naprawić. Z góry dziękuję

Youki
komentarz
komentarz

W menedżerze urządzeń w ogóle nie wykrywa karty sieciowej, jest jakieś nieznane urządzenie?

Co to za model laptopa?

malimi1
komentarz
komentarz

Wykrywa ją normalnie, i jest że urządzenie działa poprawnie, ale jak na zdjęciu jest sporo nieznanych urządzeń.

 

 

Lenovo Yoga 300.

IMG_20170711_120736.jpg

IMG_20170711_120747.jpg

Youki
komentarz
komentarz

Zainstaluj najpierw wszystkie brakujące sterowniki. 

Sterowniki instalowałeś ze strony Lenovo czy przez Windows Update?

  • Dobra wypowiedź 1
malimi1
komentarz
komentarz (edytowane)

W sumie nie instalowałem żadnych, ale.jak klikam w te nieznane to nie wiem od.czefo to :/. 

 

Więc muszę podłączyć go przez kabel i ściągnąć lepiej z Lenovo czy z Windows?

 

 

 

Edit.

Podlaczylem przez kabel i Ściągnęłem te brakujące sterowniki i jest już to Wi-Fi :D dzięki Wielkie za pomoc ;)

Edytowane przez malimi1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.