x-kom hosting

Nie można uruchomić programu

Impek
utworzono
utworzono

Nie można uruchomić programu, ponieważ na komputerze nie znaleziono api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll.  Wie ktoś jak rozwiązać ten problem?

error.PNG

KsD
komentarz
komentarz (edytowane)
3 godziny temu, Impek napisał:

Chyba dobrze zainstalowałem, ale mimo wszystko błąd api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll. nadal występuje.

 

error3.PNG

 

Kończą mi się już powoli pomysły a jakiego masz windowsa i service pack zainstalowanego? Obstawiam, że Win 7 x64?

Edytowane przez KsD
Impek
komentarz
komentarz (edytowane)
Dnia 10.07.2017 o 16:05, KsD napisał:

 

Win 7 Ultimate 64 bit. A service pack? Informacja o nim powinna być klikając PPM>komputer>właściwości?

Edytowane przez Impek
KsD
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, Impek napisał:

Win 7 Ultimate 64 bit. A service pack? Informacja o nim powinna być klikając PPM>komputer>właściwości?

 

Tak, albo panel sterowania/system i tam powinno być napisane. Spróbuj zainstalować tego service pack jeszcze raz a następnie zainstaluj to https://www.microsoft.com/pl-PL/download/details.aspx?id=49093

  • Dobra wypowiedź 1
Impek
komentarz
komentarz

Dobra, wgrałem tego service packa i wygląda na to, że problem znikł, dzięki za pomoc.

Dnia 10.07.2017 o 16:05, KsD napisał:

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.