x-kom hosting

Smartfon z dobrą baterią i dobrym aparatem

Besesumber
komentarz
komentarz
Dnia 21.07.2017 o 10:20, piwot napisał:

O widzisz, zaskoczyłeś mnie, myślałem, ze bedzie coś około 5h.

No właśnie dużo osób się zaskakuję

marciano85
komentarz
komentarz

Dobra a który z tych wybrać:

- OnePLus 5 (średnio, nie można faktury VAT uzyskać)

- Asus Zenfone 3 zoom

- Huawei P10

- Huawei P9

- Xiaomi redmi note 4

- Lenovo P2

- Xiaomi Mi5

- Xiaomi Mi6

 

Zależy mi w kolejności na:

- dobrej baterii, żeby długo trzymał i był dobrze zoptymalizowany

- dobrym aparacie (w szczególności z przodu)

 

Besesumber
komentarz
komentarz

Fajna nowość Asus Zenfone 3 zoom

  • 2 tygodnie później...
śledziona
komentarz
komentarz (edytowane)

Asus Zenfone 3 Zoom jest dosyć dużym telefonem, lecz polecam Ci wybrać właśnie jego. Xiaomi mi5, mi6 oraz Oneplus 5 odpadają na początku, ponieważ są zbyt mocne, snapdragony 8** nie służą do przeglądania internetu. W Xiaomi redmi note 4 aparat jest średni. Z Huawei'ami mam złe wspomnienia, według mnie to po prostu tandeta. Po za tym bateria, bateria, bateria... Zostaję Lenovo p2. Mimo jakiś małych problemów z tym ich androidem 7 jest ciekawym telefonem, ale uważam, że warto dopłacić te 300zł do lepszego aparatu.

Edytowane przez śledziona
piwot
komentarz
komentarz

Pierwszy raz spotykam się z opinią, ze snapy 8** sa za mocne...

  • Dobra wypowiedź 1
śledziona
komentarz
komentarz
10 godzin temu, piwot napisał:

Pierwszy raz spotykam się z opinią, ze snapy 8** sa za mocne...

Być może źle określiłem co myślę, ale uważam, że nie ma sensu wydawać pieniądze na flagowy procesor jeśli i tak nie wykorzystamy jego potencjału. 

Youki
komentarz
komentarz

Przecież nawet podczas zwykłego codziennego użytku widać różnice w szybkości wczytywania stron czy aplikacji. Do tego większość osób kupuje telefon na okres dłuższy niż rok czy dwa.

  • Dobra wypowiedź 1
piwot
komentarz
komentarz (edytowane)

Dokładnie, lepiej mieć w teleofnie takiego 820 niż 625 jeśli patrzymy w przyszłość, za dwa lata ten 820 bedzie nadal znośny, a 625 co by nie było będzie powodował coraz większe ścinki

Edytowane przez piwot
  • Dobra wypowiedź 1
śledziona
komentarz
komentarz

Przyznaję, że snap 8** będzie szybszy w codziennym użytkowaniu. Zapomniałem o tym, ale dla mnie różnica 1, 2, 3 czy nawet 4 sekund nie jest dużą różnicą. Przecież każdy może mieć inne odczucia w tej sprawie. Myślałem bardziej o grach. Mimo tego, że popełniłem poważne błędy w argumentacji, nadal polecam kupić Asusa.

sebaastian
komentarz
komentarz

Pomyśl nad Moto x Play (posiadam) rewelacyjne zdjęcia z przodu jak i z tył , oczywiście przy dobrym świetle , wiadomo to nie cyfrówka czy lustrzanka . Bateria 2 dni spokojnie , lub k6 note od Lenovo , tylko nieco gorszy aparat , ale nawet do 3 dni na baterii :)) .

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

UkrytyUser
komentarz
komentarz

A tak z innej beczki co myślicie na przykład o LG G6, spełnia wymagania (oprócz baterii oczywiście), jedynie cena troszkę wyższa, no ale myślę że nie na tyle aby od razu go przekreślać. Moto x play jest tutaj parę półek niżej, a telefon ma być na lata. (snap 615 z adreno 405 vs 821 z adreno 530 jak w LG g6 na przykład szans nie ma ). No chyba że chodzi o jego cenę=wydajnosc.

 

A co z XZ Premium, b.dobry tel, niestety za tą cenę tylko używka.

 

 

Gesendet von meinem F5121 mit Tapatalk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Youki
komentarz
komentarz

G6 dostaniesz, za te 2200 zł okej tylko kwestia by dystrybucja polska była i jak bierzesz prawie nówke od operatora to by telefon na raty nie był brany.

  • 2 tygodnie później...
śledziona
komentarz
komentarz

Motka x play to fajny telefon, ale czy ten snap, który tam jest nie grzeje się jak żelazko? 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.