x-kom hosting

Smartfon z dobrą baterią i dobrym aparatem

marciano85
utworzono
utworzono (edytowane)

Hej,

 

Obecnie posiadam Samsung Galaxy SIII, który niemalże dogorywa. Poszukuję smartfonu z dobrą baterią przede wszystkim - jakby tak tydzień wytrzymywał to by było super (często przeglądam internet). Chciałbym też, żeby miał dobry aparat (ten z przodu przede wszystkim). Chciałbym też, żeby był w miarę nieawaryjny (aktualny smartfon służy mi 4 lata, chciałbym żeby następny służył mi dłużej). Ceną póki co nie chciałbym się zajmować, myślę że tak do 1000- 1500 PLN. Jak patrzyłem podobał mi się Samsung Galaxy S7- chciałbym smartfon w miarę "na czasie". Jedyne co mnie zniechęca do niego to słaba ocena baterii- obecny smartfon muszę ładować co 12h- koszmar jak dla mnie.

 

Z góry dziękuję za poradę.

 

Pozdrawiam,

Edytowane przez marciano85

Youki
komentarz
komentarz

Nie ma szans by tydzień Ci coś wytrzymało. Przy pojemniejszej baterii oraz rozsądniejszym użytku max 2 dni.

Jak Ci mocno zależy na baterii to popatrz na Lenovo P2, ale aparat co najwyżej przeciętny.

  • Super 1
marciano85
komentarz
komentarz

Ok. To może jakaś propozycja telefonu, gdzie bateria jest po prostu bardzo dobra przy jednoczesnym spełnieniu tego, co pisałem powyżej?

Youki
komentarz
komentarz

Używany wchodzi w grę?

marciano85
komentarz
komentarz

Raczej nie, ale nie zwracajmy póki co uwagi na cenę. O jaki model by chodziło?

Youki
komentarz
komentarz

Popatrz ma Motorola Moto Z Play. Ostatnio dość często na promocji jest. Bateria dość pojemna, energooszcędny procesor, przyzwoit aparat.

 

piwot
komentarz
komentarz

Redmi note 4x ma baterie 4100mah, wytrzymje 2-3dni luźno, specyfikacje ma jak Moto Z play. Jednak możesz kupić wersję 4GB ram.

Ma troszkę gorszy aparat, ale jeśli chodzi o cene to redmi note 4x ~700zł moto z play ~ 1700zł (na promocji 1500)

Besesumber
komentarz
komentarz (edytowane)

Podobny temat już jest ASUS Zenfone 3 ZE520KL

+ świetny aparat tylni

+ bateria

+ dual-SIM

Edytowane przez Besesumber
ewka_brewka
komentarz
komentarz

A powiedzcie mi są jakiekolwiek smartfony, w których bateria potrafi wytrzymać  tydzień przy dość częstym używaniu?? Kurczę, ja to się cieszę jak mi cały dzień wytrzyma, 2 to byłby jakiś cud ;)

piwot
komentarz
komentarz

Cieszysz się z jednego dnia, a pytasz o tydzień, smartfonów takich nie ma. Największe baterie to 5000mah, przy dobrej konfiguracji i dość sporadycznym użytkowaniu można by tak smartfon ładować co 4dni, ale należy pamiętać, że nawet jak leży nie używany, a ma włączone moduły łączności to żre baterię i nie da się, żeby wytrzymywał tydzień, na pewno nie przy tej technologii baterii jaka jest teraz stosowana.

Besesumber
komentarz
komentarz

Smarthony pobierają dużo energii wszystkie aplikacje wifi LTE GPS

marciano85
komentarz
komentarz

Wszystko ok, ale z przodu chciałbym aparat 7 Mpx

Besesumber
komentarz
komentarz

Zobacz zdjęcia nie patrz na Mpx

marciano85
komentarz
komentarz

Redmi Note za duży. ZenFone za słąba bateria:(

piwot
komentarz
komentarz

Tak, 5,2cala FHD i 2650mAh, na plus tylko energooszczędny procesor, trzeba by zrobić test ale na pewno po takiej baterii nie można oczekiwać cudów.

Youki
komentarz
komentarz

6-7h średnio SoT w zależności od użycia oraz jasności ekranu uzyskasz. To przyzwoity efekt dla tego telefonu,

piwot
komentarz
komentarz

O widzisz, zaskoczyłeś mnie, myślałem, ze bedzie coś około 5h.

marciano85
komentarz
komentarz

A co myślicie o OnePlus 3T, OnePlus 5, HTC U 11 albo Sony Xperia XZ?

Youki
komentarz
komentarz

3T ma dość przeciętny aparat, szczególnie po zmroku fotki szałowe nie wychodzą. 1+5 czy U11 w tym budżecie nie dostaniesz.

marciano85
komentarz
komentarz

A nie biorąc pod uwagę budżetu te telefony spełniayby moje oczekiwania? Który najbardziej byście polecali?

Co z Sony Xperią XZ?

Youki
komentarz
komentarz

1+5 pomijając przeciętne zdjęcia po zmroku lub U11. 

marciano85
komentarz
komentarz

Co z Sony Xperia XZ? Jakieś opinie? Co z Huawei P10? No i na powrót zastanawiam się nad Samsungiem A5 2017.

Youki
komentarz
komentarz

A5 w porówaniu do 1+5 U11 czy nawet P10 (chociaż tutaj różnie można trafić z szybkością zastosowanej pamięci) to znacznie półka niżej, może nawet pół-tora.

ZX ma tylko 3 GB RAM co jak patrząc na flagowce oraz to, że raczej telefon przynajmniej na 2 lata kupujesz wydaje się niezbyt dużą ilością. Wcześniej też były problemy z aparatem, brak ostrości na rogach, trzeba poczytać czy problem został rozwiązany.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.