x-kom hosting

Problem z kablem / xiaomi

Szantos99
utworzono
utworzono

Witam :) mam problem z ładowaniem telefonu xiaomi redmi note 3. Po około roku użytkownika nagle przestał działać kabel usb dołączony do ładowarki. Zaznaczam że nie był w żaden sposób uszkodzony, po prostu za którymś razem odmówił posłuszeństwa. Ładowałem tymczasowo telefon przez kilka innych kabli usb, ale postanowiłem kupic drugi specjalnie do mojego xiaomiego. Przyszedł, podłączyłem, naładował może z pół baterii, odłączyłem na chwile... I od tamtego czasu (kilka dni) ładuje tak jak mu sie chce. Czasem odrazu, czasem po kilku godzinach od podłączenia(!). Próbowałem podłączać do kilku gniazd, kilkoma ładowarkami i kablami. Tylko z tym przeznaczony do xiaomi jest taki problem. :/ Da sie to jakoś naprawić? Czy to możliwe że akurat ten kabel, i poprzedni identyczny, zaczęły tak świrować?

Youki
komentarz
komentarz
11 godzin temu, Szantos99 napisał:

Czy to możliwe że akurat ten kabel, i poprzedni identyczny, zaczęły tak świrować?

Jest taka opcja.

Z inną ładowarką i innym przewodem USB nie ma takiego problemu?

Szantos99
komentarz
komentarz (edytowane)
Dnia 8.07.2017 o 10:43, Youki napisał:

Jest taka opcja.

Z inną ładowarką i innym przewodem USB nie ma takiego problemu?

Nie, każda ładowarka i kabel działa, w dowolnej kombinacji. Od samsunga, sonego, jakiś szajs za pare złotych.. tylko że one ładują bardzo powoli, a ten właściwy kabel to kwestia tylko 2-3godzin ładowania :/

Edytowane przez Szantos99

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.