x-kom hosting

Sterowniki do karty graficznej AMD

Impek
utworzono
utworzono

Witam

Zrobiłem formata kompa i mam problem z instalacją sterowników, pobrałem sterowniki ze strony AMD do karty graficznej r9 270 od asusa i bodajże na koniec instalacji pojawia się taki komunikat (załącznik). Chciałbym już naprawdę, żeby wszytko działało tak jak powinno, bo już trochę mnie to męczy.

Liczę na pomoc. Pozdrawiam.

 

amd-stery.PNG

Youki
komentarz
komentarz

Próbowałeś starszą wersję?
Sterowniki do chipsetu, Net Framework 4 uprzedno wgrany?

Impek
komentarz
komentarz

A podałbyś link do starszej wersji?

Tak, wgrany.

Youki
komentarz
komentarz

Na stronie AMD zawsze jest kilka wersji do tyłu.

Impek
komentarz
komentarz (edytowane)

 

AMD Radeon Software Crimson Edition 16.11.5 Driver for Windows® 7 64-bit Zainstalowałem tą wersje.

Doszły dwa kolejne problemy.

Gdy klikam na ikonke zdjęcia na pulpicie pojawia się komunikat "Program COM surrogate przestał działać".

Gdy klikam PPM i chce wejść w "ustawienia karty radeon" pojawia się następujący komunikat (załącznik).

Przechwytywanie11.PNG

Przechwytywanie1.PNG

Edytowane przez Impek
Youki
komentarz
komentarz

System jaka wersja, Home Premium, 64 bit?

Impek
komentarz
komentarz

Windows 7 Ultimate 64 bit

Youki
komentarz
komentarz

Masz możliwość sprawdzić czy na wersji trail W10 z tą GPU też będą takie problemy?

Impek
komentarz
komentarz

A za darmo bym znalazł tą wersje? Sorry za takie pytania ale zielony trochę jestem.

Nie wiem co zrobić. Myślisz, że jak odinstaluje wszystkie sterowniki i zainstaluje z płytki czy to coś da?

Tracę już cierpliwość powoli i zastanawiam się na kupnem windowsa 10, jednak będzie to wydatek i nie wiem czy tam będzie wszystko ok.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.