x-kom hosting

[2000zł] DELL do pracy i gier

4imb0t
utworzono
utworzono (edytowane)

Poszukuję laptopa firmy DELL (jako, że mają świetny system gwarancyjny) do pracy, multimediów i gier. Nie będą tam uruchamiane najnowsze produkcje, wystarczy, aby móc komfortowo pograć w te odrobinę starsze tytuły. Matryca matowa 15,6". Zależy mi na jakości wykonania. Dobra bateria będzie kolejnym atutem. System operacyjny również pożądany.

Edytowane przez 4imb0t

Youki
komentarz
komentarz

W tej cenie z systemem nawet do starszych gier od della nic nowego nie dostaniesz. 

Jaro070
komentarz
komentarz

Najtańszy Dell z Windowsem, matową matrycą i grafiką która poradzi sobie z mniej wymagającymi grami kosztuje 

 

W cenie <2000 zł pod względem wydajności najlepiej wypada  z i3, GF940MX, matową matrycą FullHD i podświetlaną klawiaturą. 

Recenzja: https://www.notebookcheck.pl/Recenzja-Lenovo-IdeaPad-510-15.179410.0.html

 

@Jaro070 //Reflinki są zabronione :)

4imb0t
komentarz
komentarz (edytowane)

Hmm.. Zdaje się, że pojęcie "odrobinę starsze gry" może być nieco nieprecyzyjne. Zatem, aby był punkt odniesienia - mój osobisty sprzęt to Acer E5-572G z i5-4210M i GF840M. W poszukiwanym Dellu wystarczą podzespoły, które będą miały 3/4, czy nawet i raptem 5/7 wydajności tego Acera. Dodam również, że poszukiwany Dell ma być dla dziewczyny (jeżeli to jakkolwiek wpłynie na wybór).

Edytowane przez 4imb0t
4imb0t
komentarz
komentarz

Taaak, to jest dokładnie to czego szukałem! Dziękuję :) 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.