x-kom hosting

Lenovo K5 vs Xiaomi Redmi 4a

Krymi
utworzono
utworzono

Mam pytanie czy Lenovo K5 ma dużo słabszą specyfikacje niż Xiaomi redmi 4a, gdyż podoba mi się jego design.

Langusz
komentarz
komentarz (edytowane)

Lenovo - procek octa (8 rdzeni)

 

Xiaomi - procek quad (4 rdzenie) 

 

RAM taki sam

 

generalnie jest fajna stronka, która pozwala ci porównywać telefony - sprawdź sam, to proste i będziesz wiedział :)

 

 

Edytowane przez Langusz
samwise_gamgee
komentarz
komentarz

Skłaniałbym się bardziej ku xiaomi. Nie zawsze liczba rdzeni świadczy o wartości procesora. W tym przypadku w xiaomi są 4 rdzienie, ale lepsze niż te w lenovo (snap 415 vs snap 425), co za tym idzie, sądzę że xiaomi bedzie znacznie stabilniej działał.

  • Dobra wypowiedź 1
piwot
komentarz
komentarz

http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/lenovo-vibek5-vs-xiaomi-redmi4a/ 

Nie różnią się jakoś szczególnie, procesory są na bardzo podobnym poziomie, ilość rdzenie nie gra żadnej roli.

Jak CI się podoba lenovo to śmiało kupuj, ale ja dorzucił bym te półtora stówki i wziął Redmi 4X z 3GB ramu, 2 może być za mało w jednym jak i w drugim.

Krymi
komentarz
komentarz
7 godzin temu, piwot napisał:

http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/lenovo-vibek5-vs-xiaomi-redmi4a/ 

Nie różnią się jakoś szczególnie, procesory są na bardzo podobnym poziomie, ilość rdzenie nie gra żadnej roli.

Jak CI się podoba lenovo to śmiało kupuj, ale ja dorzucił bym te półtora stówki i wziął Redmi 4X z 3GB ramu, 2 może być za mało w jednym jak i w drugim.

 

Wziąłbym redmi 4x jakby był dostępny u jakiegoś operatora, bo tak to mi się nie opłaca zbytnio dopłacać 500 stówek a i tak muszę doładowywać telefon co miesiąc.

A orientujesz się może, który telefon ma lepszy aparat ? Kurde ciężka decyzja, a jutro jadę po telefon.

Besesumber
komentarz
komentarz

Dopłacasz coś do telefonów?

Krymi
komentarz
komentarz

Do zamknięcia wziąłem Lenovo K5 za 179zł 40zł/msc bo akurat xiaomi nie mieli

Krymi
komentarz
komentarz

Ehh i już żałuje :/ ten telefon to porażka, aparat tragedia, mój poprzedni samsung 8mpx robi lepsze zdjęcia, aparat przedni klatkuje jak cholera, bateria też nie jest wydajna.

piwot
komentarz
komentarz

Nie możesz go zwrócić do 7 lub 14dni?

Besesumber
komentarz
komentarz

W abonamencie chyba się nie da już szybszy jest K6

  • 1 miesiąc później...
Oxygen_pl
komentarz
komentarz

Szczerze mówiąc to nie dziwie się, bo są lepsze modele, nawet warto nieco dopłacić a przynajmniej być zadowolonym. Jaki masz wybór w abonamencie? Pytam bo jest seria np: LG K8 lub K10 z przyzwoitym aparatem.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.