x-kom hosting

Komputer do gier i na co dzień [5000]

Radeit
utworzono
utworzono

Potrzebuję laptopa dla siatkarki :)

Budżet to 5000zł. W ostateczności koleżanka może dołożyć te 100zł. Chce laptop gamingowy, do grania w gry typu: Wiedźmin, League of Legends, CS:GO, jakieś mmorpg. Zależy jej też żeby dobrze przeglądało się na nim strony internetowe, fejsbuki, bez zacinania, komfortowo oglądało filmy i żeby dobrze służył do codziennych zadań. Bardzo dużo słucha muzyki, Youtube'a i ma sporo otwartych programików czy kart w przeglądarce. Laptop bez systemu operacyjnego. Podobał jej się mój Lenovo y700 17 calowy, ale powiedziałem, że w tej cenie mogłaby mieć coś lepszego. No to podsumowując: szybkość działania, dobry do gier, matryca 17 cali koniecznie, bez systemu.
Dzięki z góry.

Youki
komentarz
komentarz

Popatrz na Saelic G722 na kadłubku N870HK1-7. Jeśli taniej to można zejść do procesora I5 7300HQ. Do tego matryca IPS, SSD z HDD oraz 3 letnia gwarancja.

Radeit
komentarz
komentarz
2 godziny temu, Youki napisał:

Popatrz na Saelic G722 na kadłubku N870HK1-7. Jeśli taniej to można zejść do procesora I5 7300HQ. Do tego matryca IPS, SSD z HDD oraz 3 letnia gwarancja.

Znajdzie się jakaś alternatywa? Koleżance doskwiera mały dysk. Potrzebuje czegoś z HDD 1TB. 

Youki
komentarz
komentarz

NIe wystarczy jej 240 GB SSD oraz 500 HDD? Zresztą jest konfigurator, można wziąć HDD 1 TB

Radeit
komentarz
komentarz

W linku który podesłałeś jest tylko SSD 250GB bez HDD. Za HDD trzeba dopłacić poza jej budżet. 
http://www.gameragon.pl/p26533,saelic-veni-g722-w5lne1.html?tab=configuration - spojrzałem na ten i ten jej bardziej odpowiada.
Poza tym nie ma za bardzo opinii o tym sprzęcie, czy jest dobry.

Youki
komentarz
komentarz

Myślałem, że konfigurator zapisauje wybrane opcje w linku jak to przeważnie bywa.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.