x-kom hosting

Monitor 1300 zł

Krzysk
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam poszukuje monitora do kwoty 1300zł +/- 50 zł załóżmy :) Monitor ma służyć głównie do gier ale też filmów i innego standardowego użytkowania interesują mnie 24" FullHD lecz nie wiem czy wybrać 144Hz czy 60Hz albo może jakaś inną matryce niż TN. Gram we wszystkie rodzaje gier co prawda najbardziej lubię grać w FPS'y na multi typu BF COD itp ale gram też w RPG typu Wiedźmin itd.

 

W kompie posiadam

CPU i7-2600K

GPU GTX970 Gigabyte

 

Monitor wiadomo nie kupię na dwa lata także bym chciał coś co będzie bardziej przyszłościowe ale nie odrazy 4K :P a kartę jeszcze wymienię kilku krotnie.

 

Wyczytałem że 144Hz źle wygląda gdy gra osiąga maks 60 klatek a przy nowych produkcjach ciężko by osiągnąć więcej przy przyzwoitych detalach.

 

Także czekam na odpowiedź i porady od Was co by było lepsze jaki monitor wybrać.

Edytowane przez Krzysk

Youki
komentarz
komentarz
8 minut temu, Krzysk napisał:

Wyczytałem że 144Hz źle wygląda gdy gra osiąga maks 60 klatek a przy nowych produkcjach ciężko by osiągnąć więcej przy przyzwoitych detalach.

Trzebaby trochę przyciąć detale. A obecnie jaki masz monitor?

Krzysk
komentarz
komentarz

miałem IIyama ProLite B1906S ale wyzionęła ducha

Youki
komentarz
komentarz

Raczej osobiście na Twoim miejscu, jeśli nie zależy ci mocno na grach FPS a grasz tak o po prostu dla przyjemności to poszedłbym przy minimalnej dopłacie w 27 WQHD IPS. 

Krzysk
komentarz
komentarz

27 cale to chyba za duży dla mnie bo ja siedzę około 1m od monitora

Youki
komentarz
komentarz

1 metrów to w sam raz pod 27 cali przecież :)

OskarOski
komentarz
komentarz

Trochę jak siedzenie w 3 rzędzie w kinie, trzeba się nieźle namachać głową aby przeczytać wszystkie napisy.

Krzysk
komentarz
komentarz

Dlatego wolałbym te 24" :P no ale jeśli 27" to jakie byś polecał Youki ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.