x-kom hosting

Drukarka laserowa

poroszek9
utworzono
utworzono (edytowane)

Prosze podajcie jakieś propozycje drukarek laserowych ze skanerem do 500 zl

 

Edytowane przez poroszek9
  • 3 tygodnie później...

Itoner2
komentarz
komentarz

W sumie mogę polecić ten wielofunkcyjny model: Samsung M2070W - sam go mam i sprawuje się nienagannie. Dodatkowo w razie problemów łatwy dostęp do części

  • 1 rok później...
slaweksala
komentarz
komentarz

Cześć.
Znaczącą kwestią jest informacja, jakie parametry Cię interesują.
Czy ma posiadać łączność wi-fi, czy wystarczy kabel USB?
Jakie ilości wydruków będą wykonywane na takim urządzeniu?

Jeśli ma to być urządzenie do zastosowań domowych, to proponowałbym urządzenie marki Brother, ze względu na możliwość przedłużenia gwarancji z 24 do 36 miesięcy - wystarczy się tylko zarejestrować na stronie promocji producenta.
I tutaj kluczowe jest, jaka będzie wykonywana ilość wydruków na takim urządzeniu. Jedyną wadą jest konieczność wymiany bębna w brotherach, ich wydajność to do 10000str wydruków według normy producenta.

Natomiast jak będziesz wykonywał kilka, kilkanaście stron tygodniowo, to nie powinno to stanowić problemu.
Poniżej przesyłam link do rankingu dynamicznego zestawiającego urządzenia, które powinny Cię zainteresować:

 

Ranking Dynamiczny

 

Dwa modele brothera, które umieściłem w rankingu, różnią się tylko tym, że w modelu droższym jest łączność poprzez wi-fi.

image.png.26bd4a1620d432080facadfe659bee82.png

  • 2 tygodnie później...
carnivore
komentarz
komentarz

Jeżeli w grę wchodzi mono, to do 500 zł zdecydowanie najlepszym wyborem będzie urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP1610WEAP1 . Niezawodna marka, model UW drukuje szybko, cicho i dokładnie, skaner również spisuje się bardzo dobrze. Największy plus to jednak niskie koszty eksploatacji - szeroko dostępne i relatywnie tanie zamienniki. Dodatkowo, po rejestracji na stronie Brother można uzyskać dodatkowe 12 miesięcy gwarancji.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.