x-kom hosting

Komputer do gier [~3000zł]

kaailo
utworzono
utworzono

Przybliżony budżet to 3000zł, komputer przeznaczony głownie do gier, przeglądnia sieci, oglądania filmów. Zależy mi na tym aby w komputerze znajdował się dysk SSD na system oraz kilka najpotrzebniejszych programów. Zależy mi na tym aby pograć w najnowsze tytuły bez żadnych problemów. Koszyk najlepiej z morele.net nie chce kupować tak cennego sprzętu z mało zaufanych stron. 

Youki
komentarz
komentarz

Posiadasz jakieś podzespoły ze starego PC?

Jaki masz monitor, model?

kaailo
komentarz
komentarz

Nie mam, monitor mam zamiar dokupić.

Youki
komentarz
komentarz

Podaj budżet na monitor, od razu coś się dobierze.

Generalnie mocno śpieszy Ci się z zakupem?

Ze względu na nagły wzrost popytu kart pokroju GTX 1060 6 GB za bardzo nie ma, a jak są to w strasznie wysokiej i nieopłacalnej cenie więc lepiej poczekać.

kaailo
komentarz
komentarz
Dnia 27.06.2017 o 22:03, Youki napisał:

Podaj budżet na monitor, od razu coś się dobierze.

Generalnie mocno śpieszy Ci się z zakupem?

Ze względu na nagły wzrost popytu kart pokroju GTX 1060 6 GB za bardzo nie ma, a jak są to w strasznie wysokiej i nieopłacalnej cenie więc lepiej poczekać.

Za ile mniej więcej sytuacja się ustabilizować?

Znalazłem promocje na morele która zwraca różnice ceny kart: https://www.morele.net/wiadomosc/kopiemy-fpsy-nie-bitcoiny-zgarnij-voucher-do-900-zl-za-zakup-zestawu-komputerowego/4992/

Youki
komentarz
komentarz

CIężko powiedzieć, na pewno ntrzeba poczekać kilka tygodni.

Tylko przy tych cenach na morelach nawet z tym voucherem to mega drogo.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.