x-kom hosting

Urządzenie wielofunkcyjne do 350-400zł

lucyfer86
utworzono
utworzono

Witam.

Szukam drukarki,ksero i skanera w jednym, połączenie żeby było przez bluetooth i normalnie kabel. Jakieś tanie hehe, chciałbym drukować również zdjecia czasem. Drukowanie będzie żadko, tak,żeby mogło stać nie używane i z 3 miesiące. Jeśli mam zbyt duże wymagania mogę coś zmienić :)

 

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

 

 

Dżony2
komentarz
komentarz

Ja bym troche dorzucił do puli i brał Brothera. tani w użyciu, generalnie mają dobre opinie.  

lucyfer86
komentarz
komentarz

Są ta drukarki laserowe,toner? Mogą stać nie używane i 3 miesiące?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

ewka_brewka
komentarz
komentarz

A patrzyłeś na Canon Pixma MG3650? jest w przystępnej cenie i ma to czego szukasz. Ja sama mam Canon MG5350 (niestety już nie ma w sprzedaży), i jestem mega zadowolona! Drukuję też z przerwami i działa bez problemów. Zdjęcia drukuje extra. Pewnie niedługo zaczną robić do niej śmiesznie tanie zamienniki tuszu ( ja do swojej za komplet płacę na allegro ok 10 zł ). Nigdy nie zawiodła. Jeśli rzadko będziesz używał to za tą cenę warto. Aaaaa i jeszcze jedna dość istotna kwestia, jest w wersji białej ( wygląda fajnie a i kurzu na niej nie widać ;P)

  • 2 tygodnie później...
Itoner2
komentarz
komentarz

Z mojej strony mogę polecić Brother Ink Benefit DCP-J100, urządzenie jest mało awaryjne, a jeżeli będziesz szukał tonerów to chętnie pomożemy ponieważ zajmujemy się tym na co dzień.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.