x-kom hosting

7k z monitorem, gry

Bayrone
utworzono
utworzono

Witam potrzebuję zestaw komputerowy tylko i wyłącznie do gier.

1. Będę podkręcał procesor jak już nie będzie wyrabiał

2. Nie mam żadnych starych części

3. W zestawie potrzebuję nowego monitora i systemu

4. Budżet może lekko wykraczać poza te 7 tysięcy ale dobrze by było gdyby tak się nie działo :)

5. Komputer kupuję około 15 lipca

Youki
komentarz
komentarz

Napisz na kilka dni przed ostatecznym zakupem, może akurat ceny kart typu GTX 1070/1080 wrócą do normalnych wartości.

 

Bayrone
komentarz
komentarz

Kartę zawsze mogę kupić na ebayu z normalnych sklepów tylko za granicą są dużo tańsze, np. ta karta Morele na ebay  wychodzi prawie 1800 zł taniej 

rafalluz
komentarz
komentarz

1. Dolicz koszty wysyłki.

 

2. W Morele i tak jest oznaczona jako niedostępna, więc jaką cenę piszą, nie jest istotne.

janekosa
komentarz
komentarz
4 godziny temu, rafalluz napisał:

1. Dolicz koszty wysyłki.

Koszty wysyłki to nic, dolicz cło i VAT

Wojciech Spychała
komentarz
komentarz

Ceny kart nie prędko wrócą do normalności. Aczkolwiek przy zakupie całego zestawu można te cenę mocno zmniejszyć :) Dobrze jak byś jeszcze określi w co chcesz grać (czy duże tytuły singleplayer czy raczej szybkie sieciowe strzelanki albo może zwykłe MOBA?)  i czy planujesz te granie np. nagrywać albo na żywo udostępniać. W tym budżecie to w sumie detal ale napisz czy potrzebujesz karty WiFi oraz napędu optycznego. Do 15 lipca niby zostało trochę czasu ale można już teraz coś skonfigurować :)

Bayrone
komentarz
komentarz

Grać głównie będę w takie gry jak PuBG, Lol, CS, Wiedźmin no i oczywiście w nowe tytuły które będą w przyszłości wychodzić, raczej nie będę nic z tego nagrywał, ponieważ nie kręci mnie to zbytnio, jeśli chodzi o WiFi to jestem zwolennikiem kabla więc nie potrzebne, napęd optyczny również posiadam :)

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.