x-kom hosting

Assassin's Creed IV: Black Flag Problem z FPS

Chetoos
utworzono
utworzono

Od razu przejdę do problemu. Otóż, pobrałem sobie Assassin's Creed IV: Black Flag, lecz ku mojemu zdziwieniu mam 15-30 fps zależy jakie miejsce. Mój komputer ma pół roku i czyszczę go regularnie (z kurzu i śmieci w na samym dysku). Jeżeli chodzi o wymagania to spełniam rekomendowane na 100%. Proszę o pomoc i porady.

 

A to mój sprzęt: 

win: windows 10

grafika: NVIDIA GT 730

procesor: i5 7500 3,40 GHz

zasilacz: KCAS 600w

ram: goodram 8 GB

płyta główna: msi mortar B250M

 

Jeżeli coś pominąłem to przepraszam proszę pytać :D 

 

Z góry DZIĘKUJĘ. 

pestka12
komentarz
komentarz

Witam.

 

Czy dobrze przyjrzałeś się wymaganiom sprzętowym w minimalnych gtx 260 a w rekomendowanych gtx 470 a ty masz GT 730. Zobacz test tej kary graficznej na YouTube to zobaczysz że jest to normalne.Karta nie wyrabia.

Chmielu%
komentarz
komentarz

To, że twój komputer spełnia minimalne wymagania świadczy o tym, że grę możesz bez problemowo włączyć, ale nie znaczy to, że będziesz miał 50-60 FPS lub więcej. Myślę, że wina stoi po stronie karty graficznej 

Zgadzam się z opinią @pestka12

DiMateo
komentarz
komentarz

Masz po prostu za słabą kartę

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.