x-kom hosting

Problem z FPS'ami w CS;GO

Ajgor8
utworzono
utworzono

Witam ,

Mam komputer oto jego specyfikacje:

Płyta główna:Gigabyte GA-P55-USB3 

Procesor: i7-870 QC 2.93GHz

Karta Graficzna: Asus Nvidia GeForce GTX 1050 Phoenix 2gb

Dysk:1tb data

Ram: 4 gb

Ostatnio właśnie zakupiłem tego gtx 1050...podczas gry w csa mam około 150 -250 fps( zależnie od mapy)

Jednak czasami spada mi do 60-100 na chwile i wraca do starych przy tym tnie się na chwile gra ...Pomocyy!!!

Czym może to być spowodowane

LoosenUp333
komentarz
komentarz

Jaki masz zasilacz?

Ajgor8
komentarz
komentarz
Godzinę temu, LoosenUp333 napisał:

Jaki masz zasilacz?

500vat

Pattom
komentarz
komentarz

Podaj markę zasilacza. Wrzuć także screeny z programu HWMonitor podczas grania w csa.

Ajgor8
komentarz
komentarz
21 minut temu, Pattom napisał:

Podaj markę zasilacza. Wrzuć także screeny z programu HWMonitor podczas grania w csa.

Fsp Group Inc.

56 minut temu, Pattom napisał:

Podaj markę zasilacza. Wrzuć także screeny z programu HWMonitor podczas grania w csa.

 

1.png

Bez tytułu.png

Pattom
komentarz
komentarz

Jesteś w stanie wejść w menadżer zadańi sprawdzić (podczas tych spadków) co obciaza komputer oprócz gry?

Ajgor8
komentarz
komentarz
Teraz, Pattom napisał:

Jesteś w stanie wejść w menadżer zadańi sprawdzić (podczas tych spadków) co obciaza komputer oprócz gry?

Rozwiązałem problem już sam tylko nadal mi się wydaje ze 150 fpsow to mało jak na mój konputer

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.