x-kom hosting

Słuchawki i karta dźwiękowa

R3ckleSs
utworzono
utworzono

Witam, poszukuję słuchawek i karty dźwiękowej do mojej stacji roboczej. Moja płyta główna to ASUS Z170 PRO GAMING. Od pewnego czasu zastanawiam się co zakupić.. no i jest problem. Na słuchawki raczej postawie HyperX Cloud 1, natomiast wybór karty dźwiękowej nie jest taki łatwy. Musi być na złącze PCIE x1 oraz bez dodatkowego zasilania. Na całość planuje przeznaczyć 700zł. Czyli na kartę zostaje 400zł. ( margines 30zł, zależy od waszej oferty ). Karta musi posiadać wsparcie pod Windows10.

szagus
komentarz
komentarz

Xonar DX to taki pewniak do tych słuchawek. Wymaga do zasilania jednego molexa.

 

Jak starczy kasy to warto pomyśleć nawet o Aim SC808 - to już jest wysoka półka i starczy na lata, na przykład jakbyś kiedyś chciał wymieniać słuchawki na droższe. Niestety również wymaga jednego molexa.

  • Dobra wypowiedź 1
R3ckleSs
komentarz
komentarz

Słuchawki pewnie zmienię dopiero po studiach, więc komputer jak mogę, tak próbuje ulepszyć. Z tym zasilaniem jest o taki problem, że mam jedno złącze PCIe x1 i tuż obok niego złącze m.2 które będzie wykorzystane przez dysk ssd, co może być lekko problematyczne. No cóż, spróbujemy :) Myślałem jeszcze o mikrofonie pojemnościowym ( kardioidalny ) w cenie klawiatury która mi zalega ( koszt to 280 zł ). Możecie coś konkretnego polecić ? Kardioidalny dlatego, że będzie stał przed klawiaturą mechaniczną, która jednak generuje nie małe dźwięki.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.