x-kom hosting

Wolno doczytujące się tekstury.

Sebastian52122
utworzono
utworzono

Witam zakupiłem nowy komputer składa się on z:

GTX 1060

i7 6700k

8gb ram 

płyta główna Gigabyte b250m-d3h

dysk 1000gb

win 10

Mam problem z wolno doczytującymi się teksturami. Doczytują się one w strasznie wolny sposób jakby w sterownikach było włączone małe skalowanie  dystansu. Sterowniki są zaktualizowane instalowałem je chyba ze 3 razy, ustawienia w panelu sterowania są dobrze ustawione więc nwm co się dzieje. Mam nagrane 3 filmy z gier GTA5, Wiedźmin3 i ASC Unity. W gta najbardziej widać błędy na cieniach ale w innych grach bez problemu można zauważyć błędy zwłaszcza w Unity na końcu filmiku. Nie mogę ich wysłać w załączniku bo za dużo ważą ale jak ktoś chciał by mi pomóc to proszę pisać jakoś to wyślę. Pozdrawiam.

franczakr
komentarz
komentarz (edytowane)

Sprawdź użycie RAM i dysku w czasie gry. Możliwe, że 8GB RAM to trochę mało jak na wysokie (czy tam ultra) ustawienia w tych grach lub po prostu powolny dysk HDD nie nadąża z odczytem danych.

 

PS. Osobiście stawiam na RAM

Edytowane przez franczakr

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.