x-kom hosting

Wycena zestawu

Tomo1989
utworzono
utworzono (edytowane)
Witam, z racji, że to mój pierwszy temat, chciałem się przywitać. 
 
Prosiłbym o wycenę następującego zestawu:
 
Karta Graficzna Asus Radeon HD7850 DirectCU II 2GB DDR5
Dysk Twardy Toshiba DT01ACA050 500GB
Dysk SSD Crucial 256GB BX100
 
Z racji już dość przeciętnej karty graficznej i chęci zakupu monitora 27'' z QWHD, planuje wymienić kartę graficzną na model GTX1080. Tutaj nasuwa się kolejne pytanie czy warto do obecnego zestawu dokładać czy nie lepiej cały zestaw wymienić i mieć spokój na kilka kolejnych lat?
Edytowane przez Tomo1989

Youki
komentarz
komentarz

CPU kręcony czy stock?

Tomo1989
komentarz
komentarz

Stock. Karta ogranicza procka. 

Youki
komentarz
komentarz

Obecnie i tak 1070 czy 1080 znacznie podrożały, pod 1070 przy sensownym OC byłoby OK, pod 1080 powiedzmy ten rok mogłoby zostać i na następną generację wymienić CPU.

Tomo1989
komentarz
komentarz

To też jest myśl. Rozumiem, że zasilasz dalej daję radę i nie będzie sensu go wymieniać?

Youki
komentarz
komentarz

Jeśli jest sprawny to nie ma co go zmieniać, jak gwarancja się skończyła to możesz go z kurzu przeczyścić.

Tomo1989
komentarz
komentarz

Chodziło mi raczej o zapas mocy :) Rozumiem, że normalne ceny dla GTX 1080 są poniżej 3000 zł? 

Youki
komentarz
komentarz

Tak, tydzień temu to cena 2400-2500 zł max

  • Dobra wypowiedź 1
Tomo1989
komentarz
komentarz

Ok. Dzięki za pomoc. Tyle już czekałem, więc poczekam jak ceny spadną do normy i wybiorę któregoś GTX 1080. Za rok lub dwa, w zależności od jakości generacji, kupię CPU.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.