x-kom hosting

Pobieranie z internetu wyskakuje Bluescreen

hultazar
utworzono
utworzono

Witam. Chciałbym zapytać sie was obecnych i śledzących te forum o pewien problem.

Moze ktos sie z tym spotkał , moze zna rozwiazanie tego problemu.

Wiem, wujek google szukałem tego typu problemu ale jakos nie rozwiazalo mi to problemu.

Problem polega na tym , ze mam uTorrent ( czy nawet inny program do pobierania roznych torrentów ). A wiec gdy zaczynam pobierac cokolwiek - 2 minuty i mam bluescreena. Powiem ,że od stycznia nie miałem tego problemu który pojawił sie jakos 2 tygodnie temu i mam tego dość. Zrobiłem dzisiaj formata i co ? i dalej to samo ...

Specyfikacja laptopa :

Inspiron 3543 

- windows 10 (education 64bit).

 

Proszę o jakąś pomoc z waszej strony.

( podejrzewam ze może byc cos związanego z aktualizacja czy za starymi sterownikami karty sieciowej broadcom , lecz nie wiem gdzie znaleźć aktualne i sprawdzone sterowniki do niej )

Youki
komentarz
komentarz

Spakuj pliki z folderu Minidump i wrzuć na jakiś upload.

 

Youki
komentarz
komentarz

Dobrze podejrzewałeś. Problemem jest sterownik broadcoma.

Sterowniki sam instalowałeś czy system, jakiś program je instalował/aktualizował?

Jaki masz program antywirusowy?

hultazar
komentarz
komentarz

Mam antywirus Bitdefender internet security 2017 ( przed formatem mialem Mcafee internet security ).

Sterowniki zainstalował mi system , po ponownym wystąpieniu tego błedu po formacie na oficjalnej stronie dell drivers automatycznie pobralem brakujace sterowniki ( byl tam sterownik karty sieciowej ) takze podsumowując ( najpierw zainstalował je system , a pozniej tak jakby ja )

Youki
komentarz
komentarz

Z każdym torrentem jest tak samo?

Program do zapory systemowej jako wyjątek dodany?
 

hultazar
komentarz
komentarz

Jaki torrent bym nie pobierał jest tak samo , czy to jest film , jakies artykuły czy cokolwiek.... Przy instalacji uTorrent " zaznaczylem" dodaj jako zaufany w zaporze. Ale jak sprawdzic czy faktycznie jest dodany jako wyjatek to nie wiem , mala podpowiedz ? ;)

 

Sprawdziłem, jest dodany do zapory . Wiec jak rozwiazac ten problem :/

 

Youki
komentarz
komentarz

Sprawdzałeś z wyłączonym programem AV?

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.