x-kom hosting

Szukam podzespołów komputera. [1000-1200]

Lepik1992
utworzono
utworzono

Witam. Szukam komputera średniej półki tak aby pograć już w gta v, Fifa 16, i innego gry aby działały. Mam dysk 1 Tb, mam zasilacz silentium PC 600v ( tylko klawisz od włączania i wyłączania przy nim jest cały czas na włączonym i jest zepsuty ale to jest do naprawy ), mam 8gb ram. Potrzebuję obudowy komputera, płyty głównej, procesora oraz karte graficzna. Nie jest jakimś fanatykiem gier, ale lubię po pracy pograć w gry. Budżet coś około 1000-1200zl. Złoży mi ktoś dobry sprzęt za taką cenę.?

janekosa
komentarz
komentarz

jaki ram masz konkretnie

Lepik1992
komentarz
komentarz

Wiesz nie wiem jakieś goodram ale one mają chyba z 8 lat

Youki
komentarz
komentarz

Jeśli są to pamięci RAM DDR2 to nie nadzadzą się.

Używane podzespoły wchodzą w grę?

Lepik1992
komentarz
komentarz (edytowane)

DDR3 to są, mogły by być ale raczej stawiam na nowe bo z uzywkami nigdy nie wiadomo 


 

Edytowane przez Lepik1992
Youki
komentarz
komentarz

W tej cenie za bardzo nic z nówek nie złożysz.

Podaj dokładny model tych pamięci RAM>

 

Lepik1992
komentarz
komentarz

A możecie mi przestawić komputer że średniej półki do gier i ile by mnie kosztował.? 

Youki
komentarz
komentarz

Intel Pentium G4560

AsRock H110M-DGS R3.0

GoodRAM 8 GB 2400 MHz CL15

SilentiumPC Regnum RG2

Asus GTX 1050 Ti 4 GB

Razem 1685 zł

 

Zestaw z wydajnym 2R/4W rdzeniowym procesorem, płytą główną z możliwością podłączenia złącza USB 3.0 z przedniego panelu obudowy oraz 8 GB pamięci operacyjnej RAM z możliwością rozbudowy. Obudowa fabrycznie wyposażona w dwa wentylatory, filtry przeciw kurzowe oraz piwnicę na zasilacz. Wydajny układ graficzny z dość cichym systemem chłodzenia oraz 3 letnią gwarancją producenta

 

Lepik1992
komentarz
komentarz

I ten zestaw do gier będzie ok.? Nie mówię tu grach z pierwszej półki 

Youki
komentarz
komentarz

Tak.

Lepik1992
komentarz
komentarz

A system płatności na raty jest dostępny na tej stronie ?

Youki
komentarz
komentarz

Tak, jest.

 

Lepik1992
komentarz
komentarz

I jak dołożę już ten zasilacz nowy jakiś dobry to złoża mi go ?

Youki
komentarz
komentarz

Przecież masz swój obecny zasilacz. Napisz email, zapytaj czy bez zasilacza Ci to zlożą.

 

Lepik1992
komentarz
komentarz

Mam zasilacz silentium Deus PC 600v. Tylko przy nim ten wyłącznik jest trochę zepsuty z ( dobrej strony ) bo jest cały czas na I jako że włączony a na 0 klawisz nie da bo wraca sam na I ale to jest chyba drobna usterka do naprawy 

Youki
komentarz
komentarz

To nie dyskwalifikuje go.

 

Lepik1992
komentarz
komentarz

a ta karta co mi podales tutaj to taka z lepszych bo ja kompletnie sie nie znam na tym

Youki
komentarz
komentarz

Na dzień dzisiejszego nic wydajniejszego w tej cenie nie dostaniesz. Karta względnie cicha, nie jest przesadnie gorąca podczas obciążenia, 3 lata gwarancji.

 

Lepik1992
komentarz
komentarz

a procesor da rade na grach taki dwu rdzeniowy ? np fifa 16 bf 3,4

bemol911
komentarz
komentarz

Bez problemu.

Lepik1992
komentarz
komentarz

Ten zestaw jest bez napedu dvd, mam swoj, bedzie mozna go bez problemu podlaczyc do instalacji systemu ?

janekosa
komentarz
komentarz

Jeżeli jest SATA, to tak. Tylko pytanie po ciul Ci DVD w "dobie internetu" :) 

Lepik1992
komentarz
komentarz

Windows mam tylko na płycie, sterowniki też będą pewnie na dzień dobry na płycie 

janekosa
komentarz
komentarz

Windowsa legalnie sciągniesz za pomocą innego komputera i zainstalujesz z USB, poszukaj w necie to naprawdę proste. Sterowniki z płyty "na dzień dobry" to wywal do kosza i ściągnij aktualne ze strony producenta lub przez windows update ;)


Ale nadal: podłączysz bez problemu ;) 

Lepik1992
komentarz
komentarz

Poprosił bym jeszcze o jakis dysk nie drogi do tego zestawu 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.